Karikás Étterem Hajdúszoboszló

Karikás Étterem Hajdúszoboszló
Karikás Étterem HajdúszoboszlóKarikás Étterem Hajdúszoboszló
Karikás Étterem HajdúszoboszlóKarikás Étterem Hajdúszoboszló

Karikás Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

Teljes körűen felújított, modernizált, légkondicionálóval, látványkonyhával bővített éttermünkkel várjuk kedves vendégeinket!
Újdonság:
Különböző stílusú különtermeket választhat más-más típusú összejövetelekhez.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Karikás Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2024. január 24.a párjával járt itt
Vacsorazni voltunk egyik nap nekem izlett az étel.A pincér nagyon kedves volt.A ferjem turós csúszát evett én görög salatat gordonnal.Edina
Kiváló 2022. október 2.gyerekekkel járt itt
Gyors kiszolgálás Finom kaják kedves kiszolgálás.
Hangulat Nagyon Jó. Hajduszoboszló Karikás étterem nagyon jó Ajánlom mindenkinek!!
Kiváló 2021. október 18.gyerekekkel járt itt
Születésnapi ebéden vettünk részt.
A helyszín ismerős volt, hiszen régóta működő étteremről van szó.
A kiszolgálás udvarias, az ételek ízletesek és kiadós mennyiségűek voltak.
A falak és berendezések étel- és olajszaga a belépés pillanatától zavaró.
Kiváló 2013. október 6.barátokkal járt itt
Több alkalommal is volt szerencsém betérni a Karikás panzió Éttermébe. Ahol kiváló konyha és kedves a személyzet. Ajánlom mindenkinek aki szereti a magyaros konyhát és a finom ételeket. Garantáltan talál az ember kedvére való fogást az étlapon. Ár érték arány is megfelelő. Aki Hajdúszoboszlón jár ne hagyja ki ezt a gasztronómiai élményt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. szeptember 10.családjával járt itt
Nem sokkal ezt megelőzően már írtam véleményt a Karikásról. Hangulatáról, berendezéséről, tisztaságáról ma is csak jókat tudok jelenteni. Gazdasági gondok miatt (csődeljárás), információk szerint néhány hónapra bezárt, majd újra kinyitott, teljesen lecserélődött személyzettel.
Kiváló 2013. augusztus 21.a párjával járt itt
Júl 25-től-30-ig foglaltuk le a panzióban a szobánkat, de maradtunk aug 3-ig mert meghívtak egy lakodalmas mulatságra( a panzió szervezésében)ami fergetegesen sikerült. Mi is részt vettünk a férjemmel mint ifjú pár (60-65 évesek vagyunk) 2. helyezést értünk el a táncversenyben. Úgy érezzük ez az igazi magyaros vendéglátás ahol a vendég a legfontosabb.
Kiváló 2013. június 16.a párjával járt itt
Mi Hajdúszoboszlóhoz nem messze lakunk és sok-sok éve járunk a Karikás étterembe,nagyon megvagyunk elégedve,nagyon finom és bőséges ételeik vannak,a kiszolgálás gyors és udvarias,az étterem hangulatos. A kerthelyiség romantikus és kényelmes a virágok üdítő látványt nyújtanak, a kis unokánknak a csodaszép akváriumok tetszettek a legjobban.
Kiváló 2013. június 15.barátokkal járt itt
Évekkel ezelőtt voltunk ott barátokkal . Előtte egy másik étteremmel próbálkoztunk , ahol a fogadtatás , kiszolgálás borzalmas volt. Egy utcán álló férfi ajánlotta nekünk ezt az éttermet és hálásak vagyunk neki érte , mert nagyon jó . Mi be is írtunk a vendégkönyvbe nagyon pozitív véleményt .
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Mikor Hajdúszoboszlón nyaraltunk mindig felkerestük ezt a hangulatos éttermet. Az ételek nagyon finomak és bőséges adagokat kaptunk. A választék nagy és minden igényt kielégít. A kiszolgálás is mindig gyors és udvarias volt. Ami még említést érdemel,hogy egy ekkora idegenforgalmú városban,ahol sok a külföldi először magyarul köszöntik a vendéget! Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az éttermet!
2013. március 18.a párjával járt itt
Hagyományos magyar ízek, csárda hangulat és baráti árak várják az étterembe látogató éhes vendégeket egy hosszú út után. Kár félpanziót befizetni a 4 csillagos szállodákban, ha ennyire jó helyen ehet és lakhat jól nem mellesleg jó áron a vendég. Ami a mennyiséget illeti, itt biztosan senki nem távozik korgó gyomorral.
Karikás Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóHõforrás u. 27-33.
06 30 264 11 68
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V
magyar
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene: könnyűzene, magyar slágerek, pop
1200 Ft (kb. ár)
Soproni