Majordomus: Étteremteszt 309.- az admirális ebédje - Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló

Étteremteszt 309.- az admirális ebédje

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Na,a szabadság után szakadjunk ki és látogassunk ki Szoboszlóra,a családtag javaslatára.
Az étterem a szerény Nelson pub nevet viseli,erről az elefántos vicc jut eszembe,mikor az egérrel átmennek a hídon,s mondja az egér a Jumbónak: hallod hogy dübörgünk?
Na,reméljük az önbizalom mögött teljesitmény is lesz!
Asztalt foglaltunk s 14.00 kor be is esünk. Azonnal asztalunkhoz vezet emberünk. A helyiség 2 részből áll,amit a Victory legénységi szállása és a parancsnoki kajütje alapján mintáztak. Az ekőbbit azért kétlem. A kazettás szerkezetű mennyezet intarziás berakásokkal nagyon jól néz ki,mi a tatfedélzeten kapunk helyet.
Mire az italok megjönnek a rendelést is leadjuk. Az étlap egyúttal az asztalteritő is. Lehet választani,csak levesből 6 féle van,egy pub esetében ez jónak számit.
A levesek a 11.percben érkeznek meg. Korrekt adag az Újházy tyúkhúsleves és a harcsahalászlé is. Ráadásul előbbi kiváló,a húsleves is jó,kétféle paprikával hozza ki. A tartalom lehetne több,főleg húsból,ízre jó. Jó fél liter a leves.
A főételek 14.47-kor megérkeznek,tálalás elfogadható. Az én rántott csirkém ízre jó, két közepes szelet hús,eléggé vékonyan.
A rizsköret ehető,a sült krumpli eléggé igénytelen. Az italok hűtése még jó. Odakint 32 fok van. Legyűrjük a főételeket,nézzük mi van még? Az amorettós kehely olyan csábitóan néz ki,hogy muszáj kikérni.
Szép dekorációval jön,ize van mindenféle csak éppen mandulalikőr nem nagyon. A számlából jövők rá,hogy a light verziót hozta ki,amiben 1 cl az alkohol,én a nagyobbik kelyhet (2 cl)kértem
Zajszint 59 db ez teljesen jó. A pincérek meg nem állnak,folyamatos a sürgés forgás,csak a végén rontják el. A desszert mellé társam kólát is rendelt,amit elfelejtett kihozni.
Végül kávéval zárunk,a Segafredo finom aromával érkezik,közepesen erős.
Ráérünk,kivételesen nem sietünk. Számla érkezik,pontosabban pincérblokk,23,960 ft,ez három főre,italokkal nem tűnik soknak.
A halászlé 1,550 ft,a húsleves 1,290. Az én csirkém vegyes körettel 1.790 ft,egy búzasör 800,egy Heineken 650 ft.Az amorettó kehely,1,290 ft. Távozunk 16.00-kor,étkezési idő 120 perc.
Összegzés:
Jó ebéd volt összességében,amiért jöttünk-jóllakni- az sikerült.
Viszont bosszantó,hogy a kiváló minősitést milyen hibákkal sikerült lerontani. A krumpli köret a menzán még elmegy,itt nem. Elfelejteni egy rendelést,az 1,490 ft-os kehely(lásd fotó) helyett az 1,290 ft-ost kihozni,komoly hiba.
Hangulatos hely,jó ételek,tisztassággal nincs gond,a kiszolgálás lelkes,de felületes. Ár érték arány jó.
Minősités: ajánlott
Értékelés: 8,5/10 pont

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat: Kiváló

Étteremteszt 309.-  az admirális ebédje - Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló

Szeretnéd követni Majordomus felhasználót?    Igen

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Hősök tér 4.

2020. december 7.
Talán, egy szerdai napon hoztunk ebédet az étteremből. A kiszolgálás gyors, udvarias volt. Az ételek: zöldborsó leves, sertéssült burgonyával, desszertként pedig sütemény. Az ételek mennyisége, hőmérséklete megfelelő, minősége kifogástalan. Egységes, higiénikus csomagolás. Az ár-értékarány...

2019. szeptember 22.
Hajdúszoboszlói nyaralásunkat egy süteményezéssel zártuk. Így jutottunk el a cukrászdába. Sokféle sütemény és tortaszelet közül nehéz volt a választás. Végül Oroszkrém kockát, és Gesztenye alagutat választottunk. Mindkettő nagyon ízlett. A Gesztenye alagút is valóban gesztenye ízű volt! A...

2019. július 26.
A vendéglátó egység cukrászati termékeit teszteltük. Nagyon ízlettek a kiválasztott fagylaltok.(gyömbéres citrom, csokoládé, málna). A sütemények is finomak voltak. (somlói, és trüffel torta.) A kiszolgálás gyors és figyelmes volt. Kellemes nyáresti környezetet biztosított a terasz. Köszönjük,...