Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Hősök tér 4.

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló a térképen

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló értékelése:

1. helyezett a 60 hajdúszoboszlói étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 710 étterem közül

H-Szo 07:00-24:00
V 07:00-22:00
cukrászda, étterem, szálláshely étterme, vendéglő
nemzetközi
diabetikus sütemények ...
magyar, angol, német, román
Visa, EC/MC, Amex
Heineken, Gösser, Soproni, Edelweiss

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Nelson Pub és Étterem örömmel tudatja: a horgonyt leengedtük, fedélzetünk teljes legénysége egész évben az Önök szolgálatára áll. Hajdúszoboszló szívében, exkluzív környezetben várjuk kedves vendégeinket.

Horatio Nelson angol tengernagy ... Tovább >>

Horatio Nelson angol tengernagy nevéhez hosszú hadjáratok, véres küzdelmek és fényes győzelmek fűződnek. Ha a háborút nem is, de a különleges életérzést próbáljuk felidézni a múltból, amelyhez segítségül szolgál hangulatos éttermünk és ételválasztékunk. Reméljük, étlapunk kínálata kielégíti minden igényüket, és megelégedéssel gondolnak vissza az itt elfogyasztott fogásokra és a kellemes környezetre.

Éttermünkbe lépve, egy igazi csatahajó díszvendégeként ízlelheti meg hajószakácsunk, Makszim Tamás remekeit. A nemzetközi és magyaros ízvilág, széles italválasztékkal is párosul, felkészült legénységünk pedig szolgálatkészen figyeli majd kívánságait, hogy minden látogatáskor egy élménnyel legyen gazdagabb.

Nelson tengernagy lakosztálya ad otthont cukrászdánknak, ahol kellemes környezetben kényeztetheti érzékeit saját készítésű süteményeinkkel, csokoládéinkkal és fagylalt különlegességeinkkel. Cukrászdánk termékeinek minőségét Györfi Éva cukrászunk garantálja. Kávékülönlegességeink és több mint 60 féle desszertünk nyújt biztosítékot arra, hogy a nap bármely időszakában nyugalomra találjon nálunk.

Folyamatosan a minőség megőrzésére és a választék bővítésére törekszünk, ezért ennek köszönhetően számos visszatérő és elégedett vendégünk van.

Nyáron napernyővel fedett teraszunkon halk zene mellett szolgáljuk fel sütemény és kávé specialitásainkat.

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló képei

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló vélemények

2020. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. december 7.
Talán, egy szerdai napon hoztunk ebédet az étteremből. A kiszolgálás gyors, udvarias volt. Az ételek: zöldborsó leves, sertéssült burgonyával, desszertként pedig sütemény. Az ételek mennyisége, hőmérséklete megfelelő, minősége kifogástalan. Egységes, higiénikus csomagolás. Az ár-értékarány barátságos, jól kalkulált. Köszönjük.

Böbike baba TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Hajdúszoboszlói nyaralásunkat egy süteményezéssel zártuk. Így jutottunk el a cukrászdába. Sokféle sütemény és tortaszelet közül nehéz volt a választás. Végül Oroszkrém kockát, és Gesztenye alagutat választottunk. Mindkettő nagyon ízlett. A Gesztenye alagút is valóban gesztenye ízű volt! A kiszolgálás nagyon gyors és figyelmes volt.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
Na,a szabadság után szakadjunk ki és látogassunk ki Szoboszlóra,a családtag javaslatára. . Az étterem a szerény Nelson pub nevet viseli,erről az elefántos vicc jut eszembe,mikor az egérrel átmennek a hídon,s mondja az egér a Jumbónak: hallod hogy dübörgünk? Na,reméljük az önbizalom mögött teljesitmény is lesz! Asztalt foglaltunk s 14. 00 kor be is esünk.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
A vendéglátó egység cukrászati termékeit teszteltük. Nagyon ízlettek a kiválasztott fagylaltok.(gyömbéres citrom, csokoládé, málna). A sütemények is finomak voltak. (somlói, és trüffel torta.) A kiszolgálás gyors és figyelmes volt. Kellemes nyáresti környezetet biztosított a terasz. Köszönjük, fagyizni máskor is visszatérünk.

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Az étterem nagyon szép, igényesen kialakított hely. Kétszemélyes haltálat ettünk, ami nagyon finom és bőséges volt. Nem tudtuk megenni, akkora adag volt, és a pincér kérésünkre simán becsomagoltatta a maradékot. Nagyon kedves kiszolgálásban volt részünk. A sütemények, fagyik is nagyon jól néznek ki. Biztos, hogy ha Hajdúszoboszlón járunk, újra elmegyünk ide enni.

2019. januárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Szeretünk ide járni, hiszen mindig jó minőséget kapunk a pénzünkért. A pincérek mindig segítenek ha valamilyen kérdésünk akadna az ételekkel vagy italokkal kapcsolatban. Hála istennek nem túl sok az ételválasztékuk, ezért a szakácsok mindig a megszokott jó minőséget készítik. Nem szeretem azokat az éttermeket ahol 100 féle étel közül lehet választani.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Egy évvel ezelőtt voltunk fagylaltozni ugyanazzal a társasággal, szintén egy nyáresti koncert után. Az utóbbival továbbra is elégedettek voltunk, ez viszont a fagylaltról nem mondható el. Szegényes választék, és felejthető ízvilág. Megdöbbentő a mennyiség: a félgömb is megfelezve. Az épületben lévő helyiségek túlhűtöttek, a teraszon nincs hely.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
A hely tisztasága, eleganciája, nívója fordítottan arányos a cukrászati termékeikkel. A sütik szépek, de számunkra nagyon gyenge minőségűek (ordít belőlük a margarin és acukrászhab).

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6.
Egy forró nyári estén nagyszülökkel és 2 lányunkkal vacsoráztunk ebben a hangulatos étteremben. Bár a kiszolgálás kicsit lassú volt, a vacsora nagyon finom. Ettünk csülköt, csirkét, halat, mindegyik kifogástalan volt.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Mások ajánlására és az ittjártam. hu véleményei alapján látogattunk el ide, és a híre beigazolódott! ! Nagyon finom volt az étel és a bor, a kiszolgálást is tökéletes volt, kedves felszolgálókkal. Legközelebb Hajdúszoboszlón járunk ismét ellátogatunk ide, enni egy jót! Az árak elfogadhatók! Az étterem stílusa egyedi és kreatív. Bátran ajánlom bárkinek!

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Muskátli Apartman 2
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal, wellness-részleg használattal, privát wellness lehetőséggel
2020.09.01. - 2021.07.10.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
HRC Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.05.01. - 2021.08.31.
Laci Betyár Fogadó
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, korai bejelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
Margit Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 11.342 - 20.416,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2021.03.02. - 2021.12.20.
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.844 - 12.201,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
2020.06.01. - 2021.09.11.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, pusztakocsikázással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Járja Panzió
5 nap/4 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.09.16. - 2021.12.21.
Muskátli Vendégház
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 15.705 - 19.020,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.11.21.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Nyári élmények (min. 4 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Nyugdíjas napok (min. 4 éj)

Nelson Pub Étterem & Cukrászda HajdúszoboszlóX