Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Hősök tér 4.

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló a térképen

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló értékelése:

11. helyezett az 57 hajdúszoboszlói étterem közül
98. helyezett Észak Alföldön - 651 étterem közül

H-Szo 07:00-24:00
V 07:00-22:00
cukrászda, étterem, szálláshely étterme, vendéglő
nemzetközi
diabetikus sütemények ...
magyar, angol, német, román
Visa, EC/MC, Amex
Heineken, Gösser, Soproni, Edelweiss

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Nelson Pub és Étterem örömmel tudatja: a horgonyt leengedtük, fedélzetünk teljes legénysége egész évben az Önök szolgálatára áll. Hajdúszoboszló szívében, exkluzív környezetben várjuk kedves vendégeinket.

Horatio Nelson angol tengernagy ... Tovább >>

Horatio Nelson angol tengernagy nevéhez hosszú hadjáratok, véres küzdelmek és fényes győzelmek fűződnek. Ha a háborút nem is, de a különleges életérzést próbáljuk felidézni a múltból, amelyhez segítségül szolgál hangulatos éttermünk és ételválasztékunk. Reméljük, étlapunk kínálata kielégíti minden igényüket, és megelégedéssel gondolnak vissza az itt elfogyasztott fogásokra és a kellemes környezetre.

Éttermünkbe lépve, egy igazi csatahajó díszvendégeként ízlelheti meg hajószakácsunk, Makszim Tamás remekeit. A nemzetközi és magyaros ízvilág, széles italválasztékkal is párosul, felkészült legénységünk pedig szolgálatkészen figyeli majd kívánságait, hogy minden látogatáskor egy élménnyel legyen gazdagabb.

Nelson tengernagy lakosztálya ad otthont cukrászdánknak, ahol kellemes környezetben kényeztetheti érzékeit saját készítésű süteményeinkkel, csokoládéinkkal és fagylalt különlegességeinkkel. Cukrászdánk termékeinek minőségét Györfi Éva cukrászunk garantálja. Kávékülönlegességeink és több mint 60 féle desszertünk nyújt biztosítékot arra, hogy a nap bármely időszakában nyugalomra találjon nálunk.

Folyamatosan a minőség megőrzésére és a választék bővítésére törekszünk, ezért ennek köszönhetően számos visszatérő és elégedett vendégünk van.

Nyáron napernyővel fedett teraszunkon halk zene mellett szolgáljuk fel sütemény és kávé specialitásainkat.

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló képei

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
A vendéglátó egység cukrászati termékeit teszteltük. Nagyon ízlettek a kiválasztott fagylaltok.(gyömbéres citrom, csokoládé, málna). A sütemények is finomak voltak. (somlói, és trüffel torta.) A kiszolgálás gyors és figyelmes volt. Kellemes nyáresti környezetet biztosított a terasz. Köszönjük, fagyizni máskor is visszatérünk.

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Az étterem nagyon szép, igényesen kialakított hely. Kétszemélyes haltálat ettünk, ami nagyon finom és bőséges volt. Nem tudtuk megenni, akkora adag volt, és a pincér kérésünkre simán becsomagoltatta a maradékot. Nagyon kedves kiszolgálásban volt részünk. A sütemények, fagyik is nagyon jól néznek ki. Biztos, hogy ha Hajdúszoboszlón járunk, újra elmegyünk ide enni.

Deilinger TOP étteremértékelő
2019. januárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Szeretünk ide járni, hiszen mindig jó minőséget kapunk a pénzünkért. A pincérek mindig segítenek ha valamilyen kérdésünk akadna az ételekkel vagy italokkal kapcsolatban. Hála istennek nem túl sok az ételválasztékuk, ezért a szakácsok mindig a megszokott jó minőséget készítik. Nem szeretem azokat az éttermeket ahol 100 féle étel közül lehet választani.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Egy évvel ezelőtt voltunk fagylaltozni ugyanazzal a társasággal, szintén egy nyáresti koncert után. Az utóbbival továbbra is elégedettek voltunk, ez viszont a fagylaltról nem mondható el. Szegényes választék, és felejthető ízvilág. Megdöbbentő a mennyiség: a félgömb is megfelezve. Az épületben lévő helyiségek túlhűtöttek, a teraszon nincs hely.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
A hely tisztasága, eleganciája, nívója fordítottan arányos a cukrászati termékeikkel. A sütik szépek, de számunkra nagyon gyenge minőségűek (ordít belőlük a margarin és acukrászhab).

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6.
Egy forró nyári estén nagyszülökkel és 2 lányunkkal vacsoráztunk ebben a hangulatos étteremben. Bár a kiszolgálás kicsit lassú volt, a vacsora nagyon finom. Ettünk csülköt, csirkét, halat, mindegyik kifogástalan volt.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Mások ajánlására és az ittjártam. hu véleményei alapján látogattunk el ide, és a híre beigazolódott! ! Nagyon finom volt az étel és a bor, a kiszolgálást is tökéletes volt, kedves felszolgálókkal. Legközelebb Hajdúszoboszlón járunk ismét ellátogatunk ide, enni egy jót! Az árak elfogadhatók! Az étterem stílusa egyedi és kreatív. Bátran ajánlom bárkinek!

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
A múzeum udvarban a Hernyák Quartett hangulatos előadása után ültünk le a cukrászda teraszán. A pincérnek az udvariasságot és a szakmát még tanulnia kell, nagyon! (Mosatlan leszedése, ültetés, átültetés). Valamennyi fagylaltféleség ízletes volt, elfogadható "gömbnagyság" és korrekt árban. A szervírozás visszafogottan elegáns, ezt minden alkalommal tapasztaljuk.
Balatonfüred

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 24.
Ajánlom mindenkinek, ha a fürdőben töltött nap után kiadósat, finomat akar enni remek hangulatban. A tematikus berendezésű étteremben barátságos miliőt teremt a fa burkolat, a hajós kellékek, képek, látványosan elhelyezett elemek. A kiszolgálás kedves, közvetlen, az ételek hamar megérkeztek. Az adagok hatalmasak és finomak is.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
A Nelson cukrászda egy komplexum része, van ott pub, étterem, hotel is. A hangulat olyan, mint egy autentikus angol pubban, ergo nagyon otthonos, hangulatos, vendégmarasztaló. A kiszolgálás jó, az árak barátságosak. Egy narancsos csokimousse desszertet ettünk (390 ft), nagyon szép, dizájnos volt, ízre is jónak találtunk, a cukrot fogtuk volna kicsit vissza.

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Prima Villa 1
3 nap/2 éjszaka 8.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.07.14. - 2019.12.22.
Járja Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.26. - 2019.12.22.
2019.09.01. - 2020.08.24.
Mary Apartman
2019.08.24. - 2020.08.24.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.10. - 2020.12.31.
Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
6 nap/5 éjszaka 9.080,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2019.03.01. - 2019.11.30.
Erdőspuszta Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.01.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2021.01.02.
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.374 - 10.732,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
2019.06.01. - 2019.09.15.
Muskátli Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Hotel Óbester
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.19. - 2019.12.27.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Hajdúszoboszló
Szilveszter (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)

Nelson Pub Étterem & Cukrászda HajdúszoboszlóX