Felértékelés

Nelson Pub Étterem & Cukrászda HajdúszoboszlóNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló a térképen

Kiváló 2022. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. május 8.
Jó ideje tartozom már magamnak, de főként ennek az étteremnek egy új értékeléssel. Korábban egy alkalommal, amikor csak cukrászdai élményért tértem be hozzájuk, nem igazán voltam elégedett.
Az elmúlt időkben viszont rendszeresen vásárolunk náluk elvitelre sütiket, és legfeljebb csak az lehet a kifogás, hogy viszonylag korán kell érkezni, mielőtt még a fürdővendégek lefosztják a kínálatot. Mert minden nagyon finom! Könnyed és nem túl édes készítmények kelletik magukat a pultban. A kiszolgáló fiatal hölgyek pedig fantasztikus kedvességgel szolgálnak ki; akár velünk szomorkodnak, ha valami már elfogyott, amit szeretnénk, és ajánlanak helyette valami mást.
Egyszer-egyszer itt is ebédelünk, megszakítva az utunkat. Eddig is rendben volt ezzel minden, de pár napja olyan elegánsan kedves volt a pincér fiatalember is, és olyan finom volt az étel, hogy nem halogathattam tovább a felminősítést. Az is nagyon tetszett, hogy amikor fizetésre került a sor, megkérdezte, hozzáírhatja-e a szervízdíjat a számlához. Igen, hozzáírhatta a 10 százalékot, és ez így nagyon korrekt, szerintünk.
Az étterem belsőépítészete nem biztos, hogy mindenkinek ízlése, de mi szeretjük ezt a sok értékes anyaggal, míves kivitelezéssel kialakított angol klub-hangulatot.
Jövünk máskor is, ha arra járunk!
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Egyéb

Nelson Pub Étterem & Cukrászda további értékelései

2023.09.21gyerekekkel
Kellemes őszi szombat délután, ebéd az étterem teraszán. Fokozatosan visszatér az eredeti színvonal. Az ételek végre megfelelő mennyiségben és minőségben készültek el. Udvarias, gyors kiszolgálás. Desszertet most nem kértünk, de azzal sosem volt probléma.
2023.07.20a párjával
Hajdúszoboszlóra nem nagyon járok már, régen minden évben a szakmai konferenciák, meg a ronda szállodákban működő vacak medencék nem hagytak valami jó nyomot, de ma útba esett valahogy (minden útba esik, ha az ember akarja...), szóval, kimondtam, hogy itt ebédelünk! És úgy is lett, kinéztem az...
2023.06.17a párjával
Hajdúszoboszlón töltöttünk néhány napot június közepén. Már otthonról tájékozódtam az ottani éttermekről, így választottuk ezt az éttermet, amely egy gyönyörű épületben található. Nagyon tetszett a berendezés, az udvarias, gyors kiszolgálás. Matróz gulyást fogyasztottunk, én utána bevállaltam egy...
Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló