Kiváló 2016. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 2.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Hajdúszoboszlói nyaralásunk utolsó vacsoráját költöttük itt el, és talán ez sikerült legjobban. A központi helyen levő, kissé zsúfolt étteremtől kissé tartottunk, de pozitívan csalódtunk. Ez az az étterem, ami Hajdúszoboszlón leginkább követi a divatos gasztro trendeket. A tálalás ötletes és egyéni, a választék olyan, hogy mindenki megtalálja a kedvére valót. Az ételek finomak, jó ízűek, az orja leves remekül sikerült. A kiszolgálás kedves, rugalmas, a nagy tömeg ellenére gyors és udvarias. Központi fekvése miatt mindenkinek útba esik, érdemes kipróbálni.
6 év után tértünk vissza . Nem romlott. Az ételek jók. A kiszolgálás kifogástalan. Az ifjú pincér ajánlásai sikeresek voltak. A "Ház boraként" felszolgált Víg Merlot mindenkinek ajánlom, aki szereti a jó vörösbort! Környezetében -nagy valószínűséggel- ez a legjobb étterem.
Szilfa étterem Hajdúszoboszló fürdő közelében található. Külső -belső része is barátságos. Étkezési jegyet kaptunk apartmanokban, amivel meglepően sok ( 5 leves, 10 főétel) étel közül választhattunk. Mennyiségben ,minőségben tökéletes, nagyon finom volt. Gyönyörűen tálalva, kedves pincérek .