Szilfa Étterem Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila u. 2-4.

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló a térképen

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 61 hajdúszoboszlói étterem közül
80. helyezett Észak Alföldön - 729 étterem közül

H-P 07:00-22:00
Szo-V 07:00-23:00
étterem, fagyizó, önkiszolgáló, pub, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
magyar, angol, német, orosz, román
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Heineken

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló képei

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 10.
Hajdúszoboszlói nyaralásunk egyik állomása volt az étterem.
Hangulatos, központi helyen van, a kiszolgálás megfelelő, az ételek finomak voltak és az ár is teljesen elfogadható. A halászlé és a halétel nagyon ízletes volt. Legközelebb a csokiszuflét is megkóstoljuk!
Máskor is visszatérnénk.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
December 30-án vacsoráztunk az étteremben, baráti társaságban. Hajdúszoboszló központi helyen, egy forgalmas sarkon van a hely, kevés volt éppen a szabad asztal. De a pincér munkája magas színvonalú volt, az étlap választék pedig igényes és tele gasztronómiai különlegességekkel. Az italok kiszolgálását és minőségét tökéletesen megfelelőnek találtam.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
A pincér nem volt kedves. A felszolgált ételek nagyon jól néztek ki, de a cigánypecsenye ehetetlen volt, két darab mócsingot kaptunk. A káposztasaláta és a koktél is nagyon finom volt. Az árak elég magasak voltak a minőséghez képest. Nagy csalódás volt ez az étterem. A hely egyébként jól néz ki, szép a környezete. Az ételekre sokat kellett várni,igaz sok vendég volt.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Igényes, kedves kiszolgálás, bőséges étel és ital választék. Külön foglalkoznak a kis gyerekekkel, míg elkészül az étel a gyerekek a gyerek étlapot színezhetik ki! Tisztaság kiváló étel finom és bőséges. Személyzet figyelmességből jeles, lesik a vendég minden mozdulatát és bármi kell rögtön ugranak! Kabátot le segítik, ami a mai világba sajnos nem jellemző!

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
A modern kori gasztronómia ízletes ételkülönlegességeit találjuk meg ezen a helyen. Szívesen járunk ide a családdal vagy csak kettesben a párommal. Kedvencem a rozéra sült kacsamell, melyhez tökéletesen illik a vörösboros meggymártás. A pho levesük is ínycsiklandozó, bár az csak szezonális étel volt. A pisztrángjuk első osztályú, sok szilvásváradi étterem a közelébe sem ér az elkészítésének.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A fürdőből éhesen kijöve a legolcsóbb és legváltozatosabb menűk kózül választhatunk ebben az étteremben. Nagyon udvarias kiszolgálás és most az ünnepekre gyönyörűen kidíszitve várta vendégeit. Az ételek a szokásos minőségben és mennyiségben változatlan olcsó árakon. Ezt nem érdemes senkinek kihagyni, aki nem akar főzni az üdülése alatt és nem szállodában étkezik.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 20.
Bár a minket kiszolgáló pincér munkája példaértékű volt, sajnos a szakácséról ez nem mondható el. Az ételek legalábbis túlárazottak a minőségükhöz képest; nem érik el azt a színvonalat, amit a hely kinézete és hangulata alapján várna az ember. Kár érte, mert az elhelyezkedése nagyon jó, de összességében nagy csalódás volt.

tarhonya TOP szállásértékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először kívülről figyeltünk fel arra, hogy 6 féle kétfogásos menü van kiírva 1590. - forintért. Miután előző nap egy másik vendéglőben igencsak borsos árak voltak, most ezt az éttermet választottuk. Érdemes volt! A hely barátságos. A pincér rögtön udvariasan egy asztalhoz vezetett minket. Az étlapon észrevettük, hogy nem 6, hanem 8 féle menü van!
Tatabánya

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
A pincér hellyel kínált, elkérte a kabátunkat, felakasztotta, étlapot hozott. A kért étel hamar elkészült, gyorsan , precízen felszolgálta, kérdezte ízlett-e az ebéd. Ilyen precíz, vendégorientált pincért keveset láttam. Ha hiszik, ha nem a pincér TANULÓ volt. Sok pincér tanulhatna tőle. És a tulajtól is , aki normális hangsúllyal adta ki az utasításokat és nem fennhangon, szidalmazva, ahogy mások szokták.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6.
Központi helyen, forgalmas sarkon egy kellemes étterem. Kedves személyzet, gyors kiszolgálás, átlagos ételek

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Hőforrás
2-4 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2020.12.22.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2020.09.19. - 2021.09.19.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 13.464,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.08.02.
Hotel Pávai
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.19. - 2021.09.19.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
2020.09.19. - 2020.12.31.
Hotel Bungalló
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, internet elérhetőséggel
2020.09.19. - 2020.12.19.
Muskátli Apartmanház 4
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.03. - 2020.12.31.
Muskátli Apartman 2
2017.01.10. - 2020.12.31.
Járja Panzió
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.03.
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2020.12.22.
Hungarospa Thermal Hotel
4 nap/3 éjszaka 20.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, december 24-én ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg használattal, korlátlan átjárással a Hungarospa strand- és gyógyfürdőbe, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 37.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2022.01.02.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Napi árak
Őszi akció (min. 2 éj)