Szilfa Étterem Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila u. 2-4.

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló a térképen

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló értékelése:

4. helyezett az 50 hajdúszoboszlói étterem közül
32. helyezett Észak Alföldön - 539 étterem közül

H-P 07:00-22:00
Szo-V 07:00-23:00
étterem, fagyizó, önkiszolgáló, pub, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
magyar, angol, német, orosz, román
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Heineken

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló képei

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
Először kívülről figyeltünk fel arra, hogy 6 féle kétfogásos menü van kiírva 1590. - forintért. Miután előző nap egy másik vendéglőben igencsak borsos árak voltak, most ezt az éttermet választottuk. Érdemes volt! A hely barátságos. A pincér rögtön udvariasan egy asztalhoz vezetett minket. Az étlapon észrevettük, hogy nem 6, hanem 8 féle menü van!
Tata
Tatabánya

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
A pincér hellyel kínált, elkérte a kabátunkat, felakasztotta, étlapot hozott. A kért étel hamar elkészült, gyorsan , precízen felszolgálta, kérdezte ízlett-e az ebéd. Ilyen precíz, vendégorientált pincért keveset láttam. Ha hiszik, ha nem a pincér TANULÓ volt. Sok pincér tanulhatna tőle. És a tulajtól is , aki normális hangsúllyal adta ki az utasításokat és nem fennhangon, szidalmazva, ahogy mások szokták.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6.
Központi helyen, forgalmas sarkon egy kellemes étterem. Kedves személyzet, gyors kiszolgálás, átlagos ételek

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Május végén,délután 3 körül tértünk be. Nem voltak sokan,gyorsan megkaptuk az italt, ételt is. Szilfa tálat rendeltünk, 2 személyesnek van feltüntetve de ez kész átverés! A töltött hús kb. 3X3cm volt(nevetséges)tudom nem centire mérik az ételt, csak azért így írom, hogy szemléltessem, mivel kép nem készült. Számomra a kétszemélyes tál attól kétszemélyes, hogy mindenből 2 van rajta.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Szombat dél körül tértünk be az étterembe, a kinti terasz részen foglaltunk helyet. Az étterem kétféle menüt is kínál,de mi az étlapról választottunk. Mivel elég sokan menüt választottak,így nem kellett sokat várni az ételekre. A minőség és a tálalás elfogadható. Ár/érték arány is jó,ahhoz képest,hogy központi helyen van.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy könnyű és gyors ebédre vágytunk, azért tértünk be ide, feltételezve, hogy a pizza elég gyorsan elkészül. Február végén nem is volt sok vendég vasárnap délidőben. Sajnos sokat, több mint fél órát kellett várnunk a 3 pizzára, a mellettünk lévő asztaloknál a később érkezők már mind megkapták a rendelt a la carte főételüket, mire mi hozzájutottunk a pizzához.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
Délután 5kor tértünk be az étterembe, ahol a pincér első másodpercben kedves és szimpatikus volt. Azonnal hozta megrendelt utasaink át, és az étlapot is. Szilfa tálat rendeltünk, ami 2 személyes, de 3 embernek is elég lenne. A tálalás, és az ízek is tökéletesek voltak. Desszertnek már nem jutott hely. Mindenképp megyünk még az étterembe következő Szoboszlói pihenésünk során is :)

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22.
Kései időpontban is szinte telt házas volt az étterem. A személyzet barátságos, segítőkész és közvetlen (nem túlzásba esve) volt. Nagyon forgalmas, zajos a környék, ez számomra kissé levont a hely hangulatából. Az ételek finomak voltak, a tálalás nagyon kreatív, már-már extrém kategória (pl: orjaleves). Összességében elégedetten és jóllakottan távoztunk.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hajdúszoboszlói nyaralásunk utolsó vacsoráját költöttük itt el, és talán ez sikerült legjobban. A központi helyen levő, kissé zsúfolt étteremtől kissé tartottunk, de pozitívan csalódtunk. Ez az az étterem, ami Hajdúszoboszlón leginkább követi a divatos gasztro trendeket. A tálalás ötletes és egyéni, a választék olyan, hogy mindenki megtalálja a kedvére valót.

Borisz TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A minap jártunk családdal ezen a 'csodálatos' helyen, amit nagyon megbántunk. Senkinek sem ajánlom, az ételek borzalmasak voltak, a kiszolgálás pedig minősíthetetlen. Nem részletezem... pedig lehetne...

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Márvány Hotel
4 nap/3 éjszaka 8.663,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, meglepetés ajándékkal, masszázzsal, filmvetítéssel, forralt borozással, társasjáték használattal
2017.12.22. - 2017.12.27.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.310,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Margit Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék borral
2017.12.24. - 2017.12.28.
Miki Vendégház
3 nap/2 éjszaka 6.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
Major Panzió & Étterem
7 nap/6 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezelésekkel és gyógyfürdő használattal
2018.01.03. - 2018.12.22.
Járja Panzió
4 nap/ 3 éjszaka 6.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással.
2018.03.30. - 2018.04.02.
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.11.27. - 2018.03.01.
Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
4 nap/3 éjszaka 6.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.03.01. - 2018.11.30.
Miki Apartman 2
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 15.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.05. - 2017.12.23.
Muskátli II Vendégház
3 nap/2 éjszaka 6.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Veronika Hotel
Tiszaújváros
Akár 1 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.18. - 2017.12.31.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Járja Hajdúszoboszló
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Deák Vendégház Hajdúszoboszló
A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace...
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Karácsonyi Termál wellness (min. 2 éj)

Szilfa Étterem HajdúszoboszlóX