Szilfa Étterem Hajdúszoboszló

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila u. 2-4.

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló a térképen

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló értékelése:

6. helyezett az 50 hajdúszoboszlói étterem közül
35. helyezett Észak Alföldön - 546 étterem közül

H-P 07:00-22:00
Szo-V 07:00-23:00
étterem, fagyizó, önkiszolgáló, pub, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
magyar, angol, német, orosz, román
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló képei

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először kívülről figyeltünk fel arra, hogy 6 féle kétfogásos menü van kiírva 1590. - forintért. Miután előző nap egy másik vendéglőben igencsak borsos árak voltak, most ezt az éttermet választottuk. Érdemes volt! A hely barátságos. A pincér rögtön udvariasan egy asztalhoz vezetett minket. Az étlapon észrevettük, hogy nem 6, hanem 8 féle menü van!
Tatabánya

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
A pincér hellyel kínált, elkérte a kabátunkat, felakasztotta, étlapot hozott. A kért étel hamar elkészült, gyorsan , precízen felszolgálta, kérdezte ízlett-e az ebéd. Ilyen precíz, vendégorientált pincért keveset láttam. Ha hiszik, ha nem a pincér TANULÓ volt. Sok pincér tanulhatna tőle. És a tulajtól is , aki normális hangsúllyal adta ki az utasításokat és nem fennhangon, szidalmazva, ahogy mások szokták.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6.
Központi helyen, forgalmas sarkon egy kellemes étterem. Kedves személyzet, gyors kiszolgálás, átlagos ételek

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 3. - 4 látogató hasznosnak vélte
Május végén,délután 3 körül tértünk be. Nem voltak sokan,gyorsan megkaptuk az italt, ételt is. Szilfa tálat rendeltünk, 2 személyesnek van feltüntetve de ez kész átverés! A töltött hús kb. 3X3cm volt(nevetséges)tudom nem centire mérik az ételt, csak azért így írom, hogy szemléltessem, mivel kép nem készült. Számomra a kétszemélyes tál attól kétszemélyes, hogy mindenből 2 van rajta.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Szombat dél körül tértünk be az étterembe, a kinti terasz részen foglaltunk helyet. Az étterem kétféle menüt is kínál,de mi az étlapról választottunk. Mivel elég sokan menüt választottak,így nem kellett sokat várni az ételekre. A minőség és a tálalás elfogadható. Ár/érték arány is jó,ahhoz képest,hogy központi helyen van.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy könnyű és gyors ebédre vágytunk, azért tértünk be ide, feltételezve, hogy a pizza elég gyorsan elkészül. Február végén nem is volt sok vendég vasárnap délidőben. Sajnos sokat, több mint fél órát kellett várnunk a 3 pizzára, a mellettünk lévő asztaloknál a később érkezők már mind megkapták a rendelt a la carte főételüket, mire mi hozzájutottunk a pizzához.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
Délután 5kor tértünk be az étterembe, ahol a pincér első másodpercben kedves és szimpatikus volt. Azonnal hozta megrendelt utasaink át, és az étlapot is. Szilfa tálat rendeltünk, ami 2 személyes, de 3 embernek is elég lenne. A tálalás, és az ízek is tökéletesek voltak. Desszertnek már nem jutott hely. Mindenképp megyünk még az étterembe következő Szoboszlói pihenésünk során is :)

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22.
Kései időpontban is szinte telt házas volt az étterem. A személyzet barátságos, segítőkész és közvetlen (nem túlzásba esve) volt. Nagyon forgalmas, zajos a környék, ez számomra kissé levont a hely hangulatából. Az ételek finomak voltak, a tálalás nagyon kreatív, már-már extrém kategória (pl: orjaleves). Összességében elégedetten és jóllakottan távoztunk.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hajdúszoboszlói nyaralásunk utolsó vacsoráját költöttük itt el, és talán ez sikerült legjobban. A központi helyen levő, kissé zsúfolt étteremtől kissé tartottunk, de pozitívan csalódtunk. Ez az az étterem, ami Hajdúszoboszlón leginkább követi a divatos gasztro trendeket. A tálalás ötletes és egyéni, a választék olyan, hogy mindenki megtalálja a kedvére valót.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A minap jártunk családdal ezen a 'csodálatos' helyen, amit nagyon megbántunk. Senkinek sem ajánlom, az ételek borzalmasak voltak, a kiszolgálás pedig minősíthetetlen. Nem részletezem... pedig lehetne...

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
2017.09.03. - 2018.06.23.
Major Panzió & Étterem
3 nap/2 éjszaka 7.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2018.01.15. - 2018.12.22.
Hotel Délibáb
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2018.02.28.
Barátság Gyógy- és Wellness Szálloda
4-5 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: levesebéddel bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, animációs programokkal
2018.01.31. - 2018.05.17.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, masszázsággyal, parkolással, internet elérhetőséggel.
2016.01.03. - 2018.12.21.
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.01.08. - 2018.02.28.
Budai Apartmanház
6 nap/5 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: ebéddel vagy vacsorával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.08. - 2018.03.14.
Attila Vendégház
8 nap/7 éjszaka 4.071,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.01.10. - 2018.12.31.
Valentin Deluxe Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék borral, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.26. - 2018.05.05.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fürdőrészleg, fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.21.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Korona Hajdúszoboszló Hajdúszoboszló
Európa legnagyobb fürdőkomplexumától 100 méterre található a Hotel Korona. A szálloda...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Téli akció (1 éjtől)
Húsvét (min. 2 éj)