Szilfa Étterem Hajdúszoboszló

Hotel Atlantis Hajdúszoboszló
82.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2021. augusztus 21.a párjával járt itt
Nyaraláskor voltunk az étteremben. Meglehetősen sokan voltak, így jócskán kellett várni, mire találtunk egy asztalt. A pincérek rémesek - tényleg. Elfogadható volt még, amennyit várni kellett a rendelés után, míg kihozták a vacsorát. Az ételek hihetetlenül finomak és szépen is voltak tálalva.
2Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
Kiváló 2020. október 11.családjával járt itt
Öt szép napot töltöttünk Hajdúszoboszlón, és a Szilfa étteremben étkeztünk. Az ételek minősége, mennyisége, a kiszolgálás, kifogástalan volt, Mindenkinek ajánlani fogjuk, ha Hajdúszoboszlóra jönnek nyaralni. A menü kiszolgálásának széles határideje biztositotta, hogy mindenki akkor egyen meleg ételt, délben, vagy este, amikor neki megfelel.
Kiváló 2020. július 10.gyerekekkel járt itt
Hajdúszoboszlói nyaralásunk egyik állomása volt az étterem.
Hangulatos, központi helyen van, a kiszolgálás megfelelő, az ételek finomak voltak és az ár is teljesen elfogadható. A halászlé és a halétel nagyon ízletes volt. Legközelebb a csokiszuflét is megkóstoljuk!
Máskor is visszatérnénk.
Kiváló 2020. január 2.barátokkal járt itt
December 30-án vacsoráztunk az étteremben, baráti társaságban. Hajdúszoboszló központi helyen, egy forgalmas sarkon van a hely, kevés volt éppen a szabad asztal. De a pincér munkája magas színvonalú volt, az étlap választék pedig igényes és tele gasztronómiai különlegességekkel. Az italok kiszolgálását és minőségét tökéletesen megfelelőnek találtam.
Szörnyű 2019. július 13.családjával járt itt
A pincér nem volt kedves. A felszolgált ételek nagyon jól néztek ki, de a cigánypecsenye ehetetlen volt, két darab mócsingot kaptunk. A káposztasaláta és a koktél is nagyon finom volt. Az árak elég magasak voltak a minőséghez képest. Nagy csalódás volt ez az étterem. A hely egyébként jól néz ki, szép a környezete. Az ételekre sokat kellett várni,igaz sok vendég volt.
2Ételek / Italok
1Kiszolgálás
2Ár / érték arány
Kiváló 2019. február 18.gyerekekkel járt itt
Igényes, kedves kiszolgálás, bőséges étel és ital választék. Külön foglalkoznak a kis gyerekekkel, míg elkészül az étel a gyerekek a gyerek étlapot színezhetik ki! Tisztaság kiváló étel finom és bőséges. Személyzet figyelmességből jeles, lesik a vendég minden mozdulatát és bármi kell rögtön ugranak!
Kiváló 2019. február 3.családjával járt itt
A modern kori gasztronómia ízletes ételkülönlegességeit találjuk meg ezen a helyen. Szívesen járunk ide a családdal vagy csak kettesben a párommal. Kedvencem a rozéra sült kacsamell, melyhez tökéletesen illik a vörösboros meggymártás. A pho levesük is ínycsiklandozó, bár az csak szezonális étel volt.
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 92 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 68 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. december 29.a párjával járt itt
A fürdőből éhesen kijöve a legolcsóbb és legváltozatosabb menűk kózül választhatunk ebben az étteremben. Nagyon udvarias kiszolgálás és most az ünnepekre gyönyörűen kidíszitve várta vendégeit. Az ételek a szokásos minőségben és mennyiségben változatlan olcsó árakon.
Itt fényképeztem:
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italSzilfa Étterem Hajdúszoboszló - Külső képSzilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelő
Gyenge 2018. március 20.a párjával járt itt
Bár a minket kiszolgáló pincér munkája példaértékű volt, sajnos a szakácséról ez nem mondható el. Az ételek legalábbis túlárazottak a minőségükhöz képest; nem érik el azt a színvonalat, amit a hely kinézete és hangulata alapján várna az ember. Kár érte, mert az elhelyezkedése nagyon jó, de összességében nagy csalódás volt.
3Ételek / Italok
4Hangulat
2Ár / érték arány
4Tisztaság
2017. november 20.a párjával járt itt
Először kívülről figyeltünk fel arra, hogy 6 féle kétfogásos menü van kiírva 1590. - forintért. Miután előző nap egy másik vendéglőben igencsak borsos árak voltak, most ezt az éttermet választottuk. Érdemes volt! A hely barátságos. A pincér rögtön udvariasan egy asztalhoz vezetett minket. Az étlapon észrevettük, hogy nem 6, hanem 8 féle menü van!
4Ételek / Italok
3Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
46 értékelés / 5 oldalon
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóJózsef Attila u. 2-4.
06 70 702 0404
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
H-P