Szilfa Étterem Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila u. 2-4.

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló a térképen

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló értékelése:

5. helyezett az 50 hajdúszoboszlói étterem közül
31. helyezett Észak Alföldön - 537 étterem közül

H-P 07:00-22:00
Szo-V 07:00-23:00
étterem, fagyizó, önkiszolgáló, pub, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
magyar, angol, német, orosz, román
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:

Tata
Tatabánya

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pincér hellyel kínált, elkérte a kabátunkat, felakasztotta, étlapot hozott. A kért étel hamar elkészült, gyorsan , precízen felszolgálta, kérdezte ízlett-e az ebéd. Ilyen precíz, vendégorientált pincért keveset láttam. Ha hiszik, ha nem a pincér TANULÓ volt. Sok pincér tanulhatna tőle. És a tulajtól is , aki normális hangsúllyal adta ki az utasításokat és nem fennhangon, szidalmazva, ahogy mások szokták.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6.
Központi helyen, forgalmas sarkon egy kellemes étterem. Kedves személyzet, gyors kiszolgálás, átlagos ételek

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Május végén,délután 3 körül tértünk be. Nem voltak sokan,gyorsan megkaptuk az italt, ételt is. Szilfa tálat rendeltünk, 2 személyesnek van feltüntetve de ez kész átverés! A töltött hús kb. 3X3cm volt(nevetséges)tudom nem centire mérik az ételt, csak azért így írom, hogy szemléltessem, mivel kép nem készült. Számomra a kétszemélyes tál attól kétszemélyes, hogy mindenből 2 van rajta.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Szombat dél körül tértünk be az étterembe, a kinti terasz részen foglaltunk helyet. Az étterem kétféle menüt is kínál,de mi az étlapról választottunk. Mivel elég sokan menüt választottak,így nem kellett sokat várni az ételekre. A minőség és a tálalás elfogadható. Ár/érték arány is jó,ahhoz képest,hogy központi helyen van.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy könnyű és gyors ebédre vágytunk, azért tértünk be ide, feltételezve, hogy a pizza elég gyorsan elkészül. Február végén nem is volt sok vendég vasárnap délidőben. Sajnos sokat, több mint fél órát kellett várnunk a 3 pizzára, a mellettünk lévő asztaloknál a később érkezők már mind megkapták a rendelt a la carte főételüket, mire mi hozzájutottunk a pizzához.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
Délután 5kor tértünk be az étterembe, ahol a pincér első másodpercben kedves és szimpatikus volt. Azonnal hozta megrendelt utasaink át, és az étlapot is. Szilfa tálat rendeltünk, ami 2 személyes, de 3 embernek is elég lenne. A tálalás, és az ízek is tökéletesek voltak. Desszertnek már nem jutott hely. Mindenképp megyünk még az étterembe következő Szoboszlói pihenésünk során is :)

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22.
Kései időpontban is szinte telt házas volt az étterem. A személyzet barátságos, segítőkész és közvetlen (nem túlzásba esve) volt. Nagyon forgalmas, zajos a környék, ez számomra kissé levont a hely hangulatából. Az ételek finomak voltak, a tálalás nagyon kreatív, már-már extrém kategória (pl: orjaleves). Összességében elégedetten és jóllakottan távoztunk.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hajdúszoboszlói nyaralásunk utolsó vacsoráját költöttük itt el, és talán ez sikerült legjobban. A központi helyen levő, kissé zsúfolt étteremtől kissé tartottunk, de pozitívan csalódtunk. Ez az az étterem, ami Hajdúszoboszlón leginkább követi a divatos gasztro trendeket. A tálalás ötletes és egyéni, a választék olyan, hogy mindenki megtalálja a kedvére valót.

Borisz TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A minap jártunk családdal ezen a 'csodálatos' helyen, amit nagyon megbántunk. Senkinek sem ajánlom, az ételek borzalmasak voltak, a kiszolgálás pedig minősíthetetlen. Nem részletezem... pedig lehetne...

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Többször voltunk már ebben az étteremben, most is visszatértünk, nem véletlenül. Családi-baráti társasággal, születésnapot ünnepeltünk, a belső teremben. Kellemes elegancia, udvarias kiszolgálás, bőséges és nem utolsó sorban ízletes és bőséges étel-és ital kínálat volt. Nagy sikert aratott a születésnapi torta is, a felvezetés is kitűnő volt.

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2017.11.27.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
2-3 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence és szaunahasználattal, masszázskuponnal, italkuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.21. - 2017.12.03.
Hotel Délibáb
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2018.03.31.
Hotel Hőforrás
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szórakozási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.10.09. - 2017.11.02.
Plage Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.19. - 2017.12.21.
Hotel Aurum Family
8 nap/7 éjszaka 10.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna használattal, ingyenes reumatológia szakvizsgálattal
2017.02.01. - 2018.06.23.
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.075,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szaunahasználattal, élményfürdő belépővel,
2015.11.10. - 2017.12.31.
Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
4 nap/3 éjszaka 6.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.09.01. - 2017.11.30.
Derényi Apartman
6 nap/5 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2017.12.20.
Hunguest Hotel Apollo
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Villa Toscana
4 nap/3 éjszaka 5.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.10.19. - 2017.11.05.
Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2016.11.20. - 2018.03.11.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Őszi akciós napok (1 éjtől)
Silver napok (min. 2 éj)
Csupa csoki csomag (min. 2 éj)

Szilfa Étterem HajdúszoboszlóX