Szilfa Étterem Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila u. 2-4.

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló a térképen

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló értékelése:

21. helyezett az 58 hajdúszoboszlói étterem közül
185. helyezett Észak Alföldön - 678 étterem közül

H-P 07:00-22:00
Szo-V 07:00-23:00
étterem, fagyizó, önkiszolgáló, pub, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
magyar, angol, német, orosz, román
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Heineken

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló képei

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló vélemények

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 11.
Öt szép napot töltöttünk Hajdúszoboszlón, és a Szilfa étteremben étkeztünk. Az ételek minősége, mennyisége, a kiszolgálás, kifogástalan volt, Mindenkinek ajánlani fogjuk, ha Hajdúszoboszlóra jönnek nyaralni.A menü kiszolgálásának széles határideje biztositotta, hogy mindenki akkor egyen meleg ételt, délben, vagy este, amikor neki megfelel.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 10.
Hajdúszoboszlói nyaralásunk egyik állomása volt az étterem.
Hangulatos, központi helyen van, a kiszolgálás megfelelő, az ételek finomak voltak és az ár is teljesen elfogadható. A halászlé és a halétel nagyon ízletes volt. Legközelebb a csokiszuflét is megkóstoljuk!
Máskor is visszatérnénk.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
December 30-án vacsoráztunk az étteremben, baráti társaságban. Hajdúszoboszló központi helyen, egy forgalmas sarkon van a hely, kevés volt éppen a szabad asztal. De a pincér munkája magas színvonalú volt, az étlap választék pedig igényes és tele gasztronómiai különlegességekkel. Az italok kiszolgálását és minőségét tökéletesen megfelelőnek találtam.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
A pincér nem volt kedves. A felszolgált ételek nagyon jól néztek ki, de a cigánypecsenye ehetetlen volt, két darab mócsingot kaptunk. A káposztasaláta és a koktél is nagyon finom volt. Az árak elég magasak voltak a minőséghez képest. Nagy csalódás volt ez az étterem. A hely egyébként jól néz ki, szép a környezete. Az ételekre sokat kellett várni,igaz sok vendég volt.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Igényes, kedves kiszolgálás, bőséges étel és ital választék. Külön foglalkoznak a kis gyerekekkel, míg elkészül az étel a gyerekek a gyerek étlapot színezhetik ki! Tisztaság kiváló étel finom és bőséges. Személyzet figyelmességből jeles, lesik a vendég minden mozdulatát és bármi kell rögtön ugranak! Kabátot le segítik, ami a mai világba sajnos nem jellemző!

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
A modern kori gasztronómia ízletes ételkülönlegességeit találjuk meg ezen a helyen. Szívesen járunk ide a családdal vagy csak kettesben a párommal. Kedvencem a rozéra sült kacsamell, melyhez tökéletesen illik a vörösboros meggymártás. A pho levesük is ínycsiklandozó, bár az csak szezonális étel volt. A pisztrángjuk első osztályú, sok szilvásváradi étterem a közelébe sem ér az elkészítésének.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A fürdőből éhesen kijöve a legolcsóbb és legváltozatosabb menűk kózül választhatunk ebben az étteremben. Nagyon udvarias kiszolgálás és most az ünnepekre gyönyörűen kidíszitve várta vendégeit. Az ételek a szokásos minőségben és mennyiségben változatlan olcsó árakon. Ezt nem érdemes senkinek kihagyni, aki nem akar főzni az üdülése alatt és nem szállodában étkezik.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 20.
Bár a minket kiszolgáló pincér munkája példaértékű volt, sajnos a szakácséról ez nem mondható el. Az ételek legalábbis túlárazottak a minőségükhöz képest; nem érik el azt a színvonalat, amit a hely kinézete és hangulata alapján várna az ember. Kár érte, mert az elhelyezkedése nagyon jó, de összességében nagy csalódás volt.

tarhonya TOP szállásértékelő
tarhonya TOP étteremértékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először kívülről figyeltünk fel arra, hogy 6 féle kétfogásos menü van kiírva 1590. - forintért. Miután előző nap egy másik vendéglőben igencsak borsos árak voltak, most ezt az éttermet választottuk. Érdemes volt! A hely barátságos. A pincér rögtön udvariasan egy asztalhoz vezetett minket. Az étlapon észrevettük, hogy nem 6, hanem 8 féle menü van!
Tatabánya

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
A pincér hellyel kínált, elkérte a kabátunkat, felakasztotta, étlapot hozott. A kért étel hamar elkészült, gyorsan , precízen felszolgálta, kérdezte ízlett-e az ebéd. Ilyen precíz, vendégorientált pincért keveset láttam. Ha hiszik, ha nem a pincér TANULÓ volt. Sok pincér tanulhatna tőle. És a tulajtól is , aki normális hangsúllyal adta ki az utasításokat és nem fennhangon, szidalmazva, ahogy mások szokták.

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Silver Major
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szabadtéri strand használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázs kedvezménnyel, parkolással
2021.01.26. - 2021.12.31.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 29.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.12.31.
Járja Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 4.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2021.12.31.
Betty Apartman Hajdúszoboszló
5 nap/4 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ásványvíz és törölköző bekészítéssel, ajándék hűtőmágnessel, parkolással
2021.02.16. - 2021.12.22.
Attila Vendégház
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Korona Hajdúszoboszló
2021.06.21. - 2021.09.19.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.400 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pusztakocsikázással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 15.735 - 19.539,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.11.21.
Hunguest Hotel Béke
2021.12.01. - 2022.12.31.
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Pávai
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Senior Napok (min. 3 éj)

Szilfa Étterem HajdúszoboszlóX