Hotel Délibáb étterme Hajdúszoboszló

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb étterme Hajdúszoboszló vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. január 30., üzleti partnerrel járt itt
Elég sok céges rendezvényen szoktunk részt venni, a mai sem volt kivétel ez alól. Tudom elég nehéz egy éttermet minősíteni úgy, hogy svédasztalosan készítenek 150 ember részére egyforma ételt. Bár a felhozatal bőséges és sokféle volt, az ételek íze nem volt kiemelkedő. Mondhatni felért egy átlagos péntek esti vacsora hangulatával.
Átlagos 2015. november 26.barátokkal járt itt
A korlátlan étel fogyasztást kínáló éttermet akarom értékelni, remélem jók választottam ki a vendéglátó helyet. Nyitásra érkeztünk, tehát teljes volt az ételkínálat. Kétféle, helyesebben háromféle leves volt. A kiválasztott ízletes volt. A főételek az előző esti svédasztalos vacsorára emlékeztettek.
Kiváló 2013. szeptember 2.a párjával járt itt
Többször elmentünk az étterembe kv-zni,iszogatni és ebédelni is voltunk egyszer. Az étel pompás, 5 csillagos volt, az étterem belül hangulatos, nagyon tiszta, gyönyörűen megterítve, minőségi étkészlettel! A kiülős része is szép és kényelmes volt.
Kiváló 2013. május 18.egyedül járt itt
Hajdúszoboszló mindíg is a szívemcsücske lesz. A Délibáb étterembe tavaly augusztusba voltam először és mit se mondjak megtetszett. A hangulat barátságos, a kiszolgálás pontos, precíz egy ilyen helyhez viszonyítva abszolút megállja a helyét. Az étlapon számomra bőséges a választék. Itallapon szereplő kínalattal is meg voltam elégedve.