Hajdúszoboszlói Strand Hajdúszoboszló

4,5
városi Strand közül
Strand

Hajdúszoboszlói Strand Hajdúszoboszló bemutatkozása

Jó időben irány a Hungarospa komplexum Strand részlege, ami 30 hektáros zöld területen helyezkedik el, 15 élménymedencével.   A mediterrán tengerpart elnevezésű részt világítótorony, kalózhajó, pálmafák és homokos tengerpart teszi még különlegesebbé, valamint kialakítottak egy habshow helyszínt, mely a bulizó fiatalok egyik kedvenc helyévé vált.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszlói Strand Hajdúszoboszló vélemények

Időpazarlás 2022. július 15.gyerekekkel járt itt
Családanyaként elvártam volna, hogy a gyerekeim is jól érezzék magukat. Sajnos annyira hideg volt a víz, hogy élvezhetetlen volt ez az egész. Elvártam volna, hogy Európa legnagyobb fürdőkomplexuma kedvezőbb a gyerekek számára is. Mi felnőttként be tudtunk menni a gyógymedencébe, oda is maximum 20 percig, de ide a gyerekeknek be se szabad jönni.
Kihagyható 2022. július 15.gyerekekkel járt itt
Mivel Európa legnagyobb fürdőkomplexuma, ezért elvártam volna, hogy minimum egy olyan medence lett volna ami meleg. Hatalmas csalódás, mivel nagyjából az összes medence hideg, kivéve a gyógymedencék. Gyerekek számára nincs olyan medence ahol jól érzik magukat, mivel a gyógymedencébe csak 14 éves kor felett lehet bemenni.
Érdekes 2021. október 22.gyerekekkel járt itt
Két lányommal töltöttünk el egy napot a strandon. Egy családnak kicsit húzós, főleg ha a fedett részbe vagy az exkluzív zónába is menni szeretnének. Ünnepi hétvége lévén rengetegen voltak, mégis lehetett pihenőhelyet találni. Hatalmas területen fekszik. Sokféle medence van, mindenki talál kedvére valót.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 76 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.