Gambrinus Apartman Hajdúszoboszló

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Gambrinus Apartman Hajdúszoboszló vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2017. április 19.családjával járt itt
Egy akciós ajánlatnál véletlenül találtam rá erre az apartmanra. Úgy vásároltam meg az üdülési csomagot, hogy nem tudtam igazából hol helyezkedik el és milyen. Érkezésünk időpontjábban, ami sokkal korábban történt mint a megadott időpont, még nem volt ott a fogadó személyzet.
Átlagos 2015. július 30.barátokkal járt itt
Már másodszor szálltunk meg ebben az apartmanban egy baráti társasággal, azt kell mondjam, romlik a színvonal. A személyzet nem volt segítőkész, a meghirdetett/fizetett szolgáltatást, a helyszínen már meg sem említették pl. jaccuzihasználat, konditerem. . . stb. A tisztaságról, jobb ha nem beszélünk, "bogarak" szaladgáltak a lakásban.
Kiváló 2014. december 1.barátokkal járt itt
2014.Októberében és novemberében is eltöltöttünk 1-1 hetet,szimpatikusak ,kedvesek a tulajdonosok,mindennel felszerelve az apartman,tisztaság,rend,jók az ágyak,internetezhettem,a közeli étteremben vegetáriánus étrendet is kaptunk,közel a fürdőhöz csak ajánlom mindenkinek,visszamegyünk februárba is Zsuzsa és Icuska