bacso1andrea

bacso1andrea adatlapja

Regisztráció2015.07.30
Utoljára itt2015.12.02

Kiváló 2015. július 30.a párjával járt itt
Boldogkőváralján jártunk a párommal, gyorsan enni szeretünk volna valahol, s véletlenül találtunk rá az étteremre. Egy jó kis étterem. Mindennel meg voltunk elégedve, a kiszolgálással, az ételek minőségével és mennyiségével. Csak ajánlani tudom másoknak. Ha legközelebb arra járunk, biztos, hogy visszatérünk.
Kiváló 2015. december 2.a párjával járt itt
2015 októberében jártunk az étteremben a párommal, véletlenül esett erre a helyre a választás, de nem bántuk meg, A belvároshoz közeli, hangulatos étterem. Nagyon jól éreztük magunkat, az ételek minősége és mennyisége kielégítő volt, a kiszolgálás kitűnő. Összességében mindennel nagyon meg voltunk elégedve, másoknak is bátran merem ajánlani!
Kiváló 2015. július 30.a párjával járt itt
2014 nyarán szálltunk meg Egerszalókon a párommal, a szálláshely tulajdonosa ajánlotta ezt az éttermet. Gondoltuk megnézzük magunknak, s kellemesen csalódtunk. Már a belépésnél egy hangulatos hely fogadott bennünket. A pincérek figyelmesek voltak, az étel íze kifogástalan, a mennyisége pedig bőséges volt.