Hotel Aqua Blue Hajdúszoboszló

40. helyezett a 295 hajdúszoboszlói szállás közül
82. helyezett Észak Alföldön - 668 szállás közül

Hotel Aqua Blue Hajdúszoboszló vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 28.
Ajándékba kaptuk a 3 nap 2 éjszakás wellness utalványt félpanziós ellátással a szállodától + 2 éjszakát vettünk hozzá. A szálloda a város szívében van csöndes helyen. Nagyon jól éreztük magunkat a rossz idő ellenére is. Kellemes környezet, tisztaság, a reggeli nem, de a vacsora nagyon változatos volt, barátságos a személyzet.

Miska TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 17.
Kerek évforduló ünneplése miatt érkeztünk a hotelba. Az elhelyezkedés, a szobák, a medencék, az étterem minden tökéletes volt. A tv csatornák kevesek, de ide nem tévézni jön az ember. A pincér diszkréten, maximálisan segítő kész volt a szervezésben. Egy kis hiba esett a gépezetbe, amikor a recepción át akartuk venni a fürdő belépőket a fiatal recepciós hölgy szemrebbenés nélkül megkérdezte, hogy önöknek lesz ugye este a torta?

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szállodáról összességében negatív véleménxünk alakult ki. Ár-érték arányban meglehetősen drága. A szolgáltatások gyengék. Apartmanban szálltunk meg amiben kifejezetten hideg volt február leghidegebb hétvégéjén, ráadásul a szobában mindenhol járólap volt de egy tenyérnyi szőnyeg sem. A tévében egyetlen csatornát sem lehetett fogni és a recepción történt bejelentés után sem történt semmi változás.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 5.
A szálloda a város szívében van, mégis csöndes helyen. A főúttól kb. 50 méterre, egy kis mellékutcácska végében. Gyakorlatilag minden 5 percen belül elérhető. Tehát az elhelyezkedés hibátlan, az épület impozáns. A recepciós hölgy már kevésbé volt szimpatikus. Mosolytalan és majdhogynem barátságtalan volt a fogadtatásunk.

Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.02-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hotel Járja
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Béke
Érvényes: 2021.07.02-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX