stupek: Barát feeling - Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

Barát feeling

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nemrég írtam egy másik itteni szállodáról, ahol hiányoltam az ingyenes fürdőbelépőt a Hungarospa-ba, és az ingyenes reggeli kávét. Nos itt megkaptam ezeket, sőt délutáni sütemény+kávét is, a parkolás pedig harmadannyi volt. Volt londíner, felvitte a csomagjainkat, előre köszönős alkalmazottak mosolyogtak, olyan „barát feeling” kapott el. A „szauna vonat” meglepő és egyedi. A szauna-sziget egy vasutállomásnak van berendezeve, jegyárusítással, érkező vonattal. A vagonban bent vannak a szaunák, minden kupéban más-és más. (finn,sötét zuhany, jeges, aroma)
A szálloda hátránya az ami az előnye. Nincs önálló wellnes medencéje, a Hungarospa medencéire épül, ingyen látogatható a gyógyfürdő, a strand, az Aqua Palace. Bár a szálloda az írja, hogy egy rövid folyosó köti össze a gyógyfürdővel, ami igaz is, ténylegesen aki a Palacéba akar menni, annak egy hosszabb labirintus szerű utat kell megtenni. Mégpedig a szállodai lifttől indulva: balra – jobbra (itt kell a szobakártya) – jobbra – balra (itt kérni kell a karszalagot) – jobbra - át egy pihenőhelyiségen- át a kezelőfolyosón, át a függőfolyosón, le a földszintre, (itt kell a karszalag) be az étterembe, ki az étteremből (itt kelll a karszalag) és egyenesen.
A szálloda húzó pontszáma a személyzet. Néhány pincér személyesen üdvözölt, már nem kérték a szobaszámot sem étkezésnél, másoktól ölelkezve búcsúztak, mindenkihez volt egy pár kedves szavuk.

Barát feeling - Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
Barát feeling - Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

Szeretnéd követni stupek felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Gábor Áron u. 7-9.

2017. augusztus 30.
Egészében véve elégedett voltam. Az hogy utolsó nap a televíziót nem lehetett használni valami központilag történő hiba végett, nem rónám fel hibának. Ez egy olyan dolog, ami átlagos és bárhol - akár otthon is előfordul. A tisztasággal sem volt baj, csak a függönyön volt kisebb-nagyobb folt és...

2017. május 24.
Több éve visszatérő vendégek vagyunk. Szeretünk ide járni, mert tiszta, jó és kényelmes a szálloda. A személyzet nagyon segítőkész. Az ételek változatosak. A fürdőkomplexum területére hosszú folyosó vezet. A strand nagyon gyermekbarát. Külön emeleten lehet megtalálni a kicsi gyermekek medencéit.

2017. április 21.
Most is nagyon jól éreztük magunkat, mint mindig. A személyzet nagyon kedves, mosolygós, készséges. A szálloda nagyon kényelmes, tiszta, az ételek változatosak és nagyon finomak, itt biztosan nem marad éhen senki! :) A legjobb, hogy a strandra nem kell hátizsákkal cuccolni, hanem elég egy szál...

Hunguest Hotel Aqua-Sol, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Fieszta hétvége (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-03 - 2018-12-27
 - Október 23. (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel és kávéval, wellness részleg használattal, fürdőbelépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-10-20 - 2017-10-22