Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló értékelése
42. helyezett a 293 hajdúszoboszlói szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Csalódás

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 1.
Hatalmas csalóás volt a magát 4 csillagosnak hirdető szálloda. A falak penészesek voltak. Nem csak a szobában, a wellness részlegen is.
A padlószőnyeg foltos, koszos volt. A falakon vált le a tapéta, és penészes, foltos volt. A puffok koszosak, vér foltosak voltak. A függöny szintén véres. A fürdőszobában elfelejtettek takarítani. A wc koszos volt, a zuhanyrózsákon vastag fekete vízkő. A konyhapulton az előző vendég főzésnyomai voltak. A bútorokon állt a por. Az ágyneműhúzáson kívül mást nem takarítottak ki a szobában. A foglalásnál ígért fürdőköntösöket nem kaptuk meg

Ennyire tetszett: Szörnyű

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás Király sétány 1./b

2019. május 23.
Második alkalommal jártunk a Hotel Aurum Family-ba. A személyzet kedves,segítőkész!Az ételek ízletesek,a választék elfogadható,bár az utántöltéssel gondok vannak,aki később megy már csak a maradékot szedegeti a desszertből,gyümölcsből!A felszolgálók túl nagy buzgalommal szedik össze a...

2019. február 22.
Ajándék utalvánnyal érkeztünk februárban 3 napra. Már a megérkezésünk is kicsit kacskaringósra sikeredett, mert a sétányról nem teljesen volt egyértelmű, hogy hol kellene beállnunk az autóval. Majd kerülvén egy nagyot, a hotelek mögötti utcában céloztuk meg a parkolót- remélvén, hogy a mi...

2018. szeptember 5.
Kitűnő konyha,remek személyzet!Csak ajánlani tudom mindenkinek !Hamarosan visszatérünk ide!

Hotel Aurum Family, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.294 - 21.093,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
Érvényes: 2018-09-19 - 2020-12-20
 - Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 21.757,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020-08-19 - 2020-08-23
 - Március 15. (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 13.896,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020-03-12 - 2020-03-15