4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 1./b

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló értékelése:

20. helyezett a 284 hajdúszoboszlói szállás közül
45. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló bemutatkozása

2012 júliusától várja vendégeit a négycsillagos színvonalú Hotel Aurum Family, amely kifejezetten a kisgyermekes családok részére kínál megfelelő szállást, elhelyezést és pihenést. Családok részére kialakított szobái, szolgáltatásai egyedülállóan állnak a kicsikkel érkezők rendelkezésére.

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló képei

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló vélemények

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5.
Kitűnő konyha,remek személyzet!Csak ajánlani tudom mindenkinek !Hamarosan visszatérünk ide!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Mindennel elégedettek vagyunk. Kedves a személyzet az ételek is finomak voltak. Szoba is rendben volt. A takarító nénik is kedvesek és segítőkészek. Mivel nincs saját medencéje át lehetett menni más szállodákba medencézni. Ez jó ötlet.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 21.
Amikor oda értünk a szállodába a párommal oda mentünk a recepciohoz és mondta a hölgynek hogy xy névre foglaltam szállást míg ő oda vágta nekem a Papírt és közölte hogy ezt kell kitölteni hozza teszem se egy koszonessel se semmivel plusz 1tollal amikor 2en vagyunk. kicsit vicces volt de mindenkinek lehet rossz [moderálva - a szerk. ] napja. . .

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
Minden tokéletes volt . Csak ajánlani tudom mindenkinek ! Tisztaság a szobában . A személyzet kedves ! A centrumban találhato ami kozel van a strandhoz. Az ételek isteni finomak és boségesek. Semmibol nemvolt hiány. Nagyon jol megvan oldva a svédasztalos reggeli és vacsora mindenki talál számára finom ételeket. . KOszonjuk hogy ott lehetettunk. . .

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 29.
Három szép napot töltöttem a párommal Hajdúszoboszlón a Hotel Aurum Familyben. Pozitív élményeink voltak jórészt. A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, az alkalmazottak kedvesek, segítőkészek, az ételek nagyon finomak, változatosak voltak. A szoba kényelme és tisztasága megfelelő volt.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
Az itt tartózkodásunk indoka (mint a hotelben kiderült sok más embernek is) egy bizonyos oldalon vásárolhtó akciós kupon volt. A szobákat félpanzióval, egynapi ebédkuponnal, welcomedrink kuponnal lehetett igényelni. A welcome drink 2 lehetőség volt: egy elég szupermáketes nevű orosz pezsgő vagy narancslé( lévén, hogy családbarát szálloda).

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20.

Visszatérő vendégként megelégadéssel vettem,hogy még udvariasabb a személyzet ! Ideges lettem,mikor egyik reggel kb. 7 órakor megszólalt a tűzjelző hangja ! ! Nagyon érdekes,hogy csak három szoba reagált rá-kinéztünk a folyosóra-valószínű téves riasztás volt. A férfiak valószínű aludtak,mert a két szobából csak hölgyek néztek ki !

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 18.
Mielőtt ide utaztunk volna olvastam az értékeléseket a szállodáról. Volt pozitív és sok negatív is. Mi maximálisan elégedettek voltunk. 8 hónapos babával mentünk. Amit kértünk be volt készítve a szobánkba. Tiszta, szép szoba kedves szemèlyzet. Kislányunk Mercit imádta mindig mosolygós segítőkész volt amit külön köszönünk neki.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Foglalásunkkor és azt követően többször telefonos egyeztetés után két egymás melletti szobát kértünk. Persze mire odaértünk ez nem valosult meg mert "szépségkirálynő" jelöltekkel tele volt a szálloda. 14-16 éves lányok voltak akiknek a viselkedésük nyomda festéket nem tűrt. Egész éjjel nem lehetett aludni. A recepciós hölgy nyeglén közölte problémánkra h ez van segíteni nem tud.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
A szálloda nagyon szépen berendezett, modern, hangulatos, az ágy kényelmes, a gyermekeknek kialakított földszinti játszószoba pedig kiváló ötlet! A 4 csillaghoz képest azért apróbb dolgok hagytak kívánnivalót maguk után. Superior szobában a zuhanyfülke ajtaján belül nincs kilincs, így csak trükközéssel bírja az ember magára csukni.

Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, masszázsutalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.15-ig
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 10.292 - 17.930,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2019.11.17-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezelésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Panoráma Wellness Apartman Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, naponta gyógykúrával, masszázskuponnal
Érvényes: 2018.12.23-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 62.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 14.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, a 4. éjtől masszázskuponnal, orvosi vizsgálattal, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.01.31-ig
Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, húsvéti ünnepi ételekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Hotel Aurum Family
4 nap/3 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, délutáni teával és süteménnyel
2018.12.23. - 2018.12.26.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Járja Hajdúszoboszló
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Hotel Aurum Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a...
Húsvéti csomag (min. 3 éj)
Napi árak
Aurum napok (min. 2 éj)