4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 1./b

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló értékelése:

19. helyezett a 286 hajdúszoboszlói szállás közül
45. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló bemutatkozása

2012 júliusától várja vendégeit a négycsillagos színvonalú Hotel Aurum Family, amely kifejezetten a kisgyermekes családok részére kínál megfelelő szállást, elhelyezést és pihenést. Családok részére kialakított szobái, szolgáltatásai egyedülállóan állnak a kicsikkel érkezők rendelkezésére.

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló képei

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló vélemények

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ajándék utalvánnyal érkeztünk februárban 3 napra. Már a megérkezésünk is kicsit kacskaringósra sikeredett, mert a sétányról nem teljesen volt egyértelmű, hogy hol kellene beállnunk az autóval. Majd kerülvén egy nagyot, a hotelek mögötti utcában céloztuk meg a parkolót- remélvén, hogy a mi hotelünkbe kanyarodtunk be, ugyanis arról nincs kiírva hogy melyikhez tartozik.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5.
Kitűnő konyha,remek személyzet!Csak ajánlani tudom mindenkinek !Hamarosan visszatérünk ide!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Mindennel elégedettek vagyunk. Kedves a személyzet az ételek is finomak voltak. Szoba is rendben volt. A takarító nénik is kedvesek és segítőkészek. Mivel nincs saját medencéje át lehetett menni más szállodákba medencézni. Ez jó ötlet.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor oda értünk a szállodába a párommal oda mentünk a recepciohoz és mondta a hölgynek hogy xy névre foglaltam szállást míg ő oda vágta nekem a Papírt és közölte hogy ezt kell kitölteni hozza teszem se egy koszonessel se semmivel plusz 1tollal amikor 2en vagyunk. kicsit vicces volt de mindenkinek lehet rossz [moderálva - a szerk. ] napja. . .

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
Minden tokéletes volt . Csak ajánlani tudom mindenkinek ! Tisztaság a szobában . A személyzet kedves ! A centrumban találhato ami kozel van a strandhoz. Az ételek isteni finomak és boségesek. Semmibol nemvolt hiány. Nagyon jol megvan oldva a svédasztalos reggeli és vacsora mindenki talál számára finom ételeket. . KOszonjuk hogy ott lehetettunk. . .

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 29.
Három szép napot töltöttem a párommal Hajdúszoboszlón a Hotel Aurum Familyben. Pozitív élményeink voltak jórészt. A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, az alkalmazottak kedvesek, segítőkészek, az ételek nagyon finomak, változatosak voltak. A szoba kényelme és tisztasága megfelelő volt.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
Az itt tartózkodásunk indoka (mint a hotelben kiderült sok más embernek is) egy bizonyos oldalon vásárolhtó akciós kupon volt. A szobákat félpanzióval, egynapi ebédkuponnal, welcomedrink kuponnal lehetett igényelni. A welcome drink 2 lehetőség volt: egy elég szupermáketes nevű orosz pezsgő vagy narancslé( lévén, hogy családbarát szálloda).

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20.

Visszatérő vendégként megelégadéssel vettem,hogy még udvariasabb a személyzet ! Ideges lettem,mikor egyik reggel kb. 7 órakor megszólalt a tűzjelző hangja ! ! Nagyon érdekes,hogy csak három szoba reagált rá-kinéztünk a folyosóra-valószínű téves riasztás volt. A férfiak valószínű aludtak,mert a két szobából csak hölgyek néztek ki !

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 18.
Mielőtt ide utaztunk volna olvastam az értékeléseket a szállodáról. Volt pozitív és sok negatív is. Mi maximálisan elégedettek voltunk. 8 hónapos babával mentünk. Amit kértünk be volt készítve a szobánkba. Tiszta, szép szoba kedves szemèlyzet. Kislányunk Mercit imádta mindig mosolygós segítőkész volt amit külön köszönünk neki.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Foglalásunkkor és azt követően többször telefonos egyeztetés után két egymás melletti szobát kértünk. Persze mire odaértünk ez nem valosult meg mert "szépségkirálynő" jelöltekkel tele volt a szálloda. 14-16 éves lányok voltak akiknek a viselkedésük nyomda festéket nem tűrt. Egész éjjel nem lehetett aludni. A recepciós hölgy nyeglén közölte problémánkra h ez van segíteni nem tud.

Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 9.927 - 17.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 8.966 - 16.572,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
Villa Toscana
Érvényes: 2020.04.20-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2020.03.30-ig
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 19.250,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 59.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 13.954 - 14.554,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Aurum Family
2 nap/1 éjszaka 10.461,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Csupa csoki csomag (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX