Régi szálloda, de még mindig szuper!

Hunguest Hotel Béke HajdúszoboszlóHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló a térképen

Kiváló 2018. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. május 24.
Tavasszal töltöttünk el családommal 4 éjszakát a Béke Hotelben Hajdúszoboszlón.Voltunk már itt, tehát nem ismeretlenül vágtunk neki a 420km-es útnak.
A szálloda színvonala még mindig tökéletesen megfelelő, semmit sem vesztett az elmúlt 10 évben sőt!
***A személyzet nagyin kedves, minden kívánságunk percek alatt teljesült!
***Tisztaság is rendben volt.
***Az ételek bőségesek, finomak, es még az 5 évesem is végig ott ült Velünk az asztalnál, aki egyébként rossz evő....meg is jegyezte, -Anya Te miért nem főzöl ilyen finomakat?/hoppá, megkaptam :) /
***A wellness részleggel sincs kifogás, a gyerekeknek csak annyi, hogy büdi a gyógyvíz!
***Hajdúszoboszló szupi hely, közelben sok látnivalóval!
Egyszóval mi remekül éreztük magunkat és örülök, hogy egy viszonylag régen látott helyben nem kellett csalódnom és ismét pozitívumokat oszthatok meg Veletek!
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Hunguest Hotel Béke további értékelései

2020.03.05a párjával
Szerintem minden a várakozásunknak megfelelően történt. Kezdve a fogadtatástól, udvarias, nem tolakodó, de figyelmes londiner, gördülékeny csekkolás, előzékeny, frappáns tájékoztatás a szálloda rendjéről. Kultúrált, izléses szoba, tisztaság és rend jellemezte. Az étteremben udvarias fogadtatás,...
2020.02.28a párjával
kerdoivet toltottem a szalason-ertekeltem amivel megvolyunk elegedve es javasoltam eggyes dolgokat amivel kevesebe voltunk megelegedve-batran ajanlom mindenkinek.
2020.02.23a párjával
Nagyon kényelmes az, hogy a szállodai folyosó végén lifttel le lehet menni a wellness részlegbe, így ezt fürdőköpenyben meg lehet tenni. A medencék nem voltak zsúfoltak. Az ételek mind választékban, mind minőségben kifogástalanok voltak. Néhány észrevétel: - az épületben lévő gyógyvizes...
Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló