Hotel Bungalló Hajdúszoboszló

Hotel Bungalló Hajdúszoboszló
Hotel Bungalló HajdúszoboszlóHotel Bungalló Hajdúszoboszló
Hotel Bungalló HajdúszoboszlóHotel Bungalló Hajdúszoboszló

Hotel Bungalló Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a városi gyógy- és strandfürdőtől néhány perces sétára található a Hotel Bungalló, amely családias hangulatával, fiatalos környezetben várja vendégeit. A szálloda megfelelő lehet párok, nagyobb társaságok, iskolai csoportok, táborozók részére.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Bungalló Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2014. július 18.gyerekekkel járt itt
Kellemes, gondozott külső környezetben, igazán segítőkész, mindenre rugalmasan reagáló személyzettel találkoztunk. Figyelmes, barátságos kiszolgálást tapasztaltunk.
Feltétlen meg kell említeni, hogy rendkívül "gyerekbarát" vendéglátó hely. Már második alkalommal voltunk itt igen népes csapattal, s már úgy búcsúztunk el, hogy jövőre ugyanitt.
2014. április 15.egyedül járt itt
A szoba minden igényemet kielégítette. Tetszett, hogy minden fából készült, tetszett a hőmérséklet szabályozhatósága, a ruhacsipeszek az erkélyen, az ablakkeret hullámos mintája, a csend, a nagy ablakos világos szoba, a függönyök mintája, a hibátlan vállfák, kényelmes bútorok, patyolatfehér törölközők, és a kellőképpen visszafogott személyzet.
Kiváló 2013. november 1.családjával járt itt
Egy két szobás bungallót foglaltunk le egy 5 éves gyermekkel augusztusban,amivel teljesen meg voltunk elégedve. Frekventált helyen helyezkedik el és a bungalló helyett szobát is lehet foglalni. Tetszett,hogy a kedves tulajdonosok minden nap jelen voltak és mindenkihez volt egy kedves szavuk. Az étel és a kiszolgálás tökéletes. Jövőre újból megjelenünk. Szívből ajánlom másoknak is! :)
Kiváló 2013. július 30.a párjával járt itt
Ami igazán megfogott a hotel Bungallo családias,baráti hangulat a személyzet is nagyon figyelmes.A Giczi-úr nagyon figyelmes és minden vendéghez van egy-egy jó szava.Szép a környezet,a szobák is kényelmesek. Mi nagyon megvoltunk elégedve mindennel.Az étel is finom és a kiszolgálás is. Köszönet érte.
Kiváló 2013. július 23.gyerekekkel járt itt
Hajdúszoboszló a kedvenc pihenőhelyünk, több helyen is megszálltunk már. A Hotel Bungallo volt ezek között a legcsaládiasabb, legbarátságosabb szálláshely. Kisfiam kérdését tudom idézni (ez mindent elmond): "Apa, ugye jövőre is idejövünk? " Az emberi hang, a gyönyörű környezet és finom ételek - mind hozzájárultak a tökéletes kikapcsolódáshoz!
Kiváló 2013. május 30.a párjával járt itt
Nagyon kellemes meglepetés ért a Hotel Bungallo-ban. Igazán figyelmes és barátságos vendéglátásban volt részünk. Olyan volt az egész hetünk,mintha barátoknál laknánk és nem egy szállodában. A ételek nagyon finomak,igazi magyaros vendéglátást tapasztaltunk. Szándékozunk újra visszatérni-
Kiváló 2013. május 27.gyerekekkel járt itt
Ahogy ígértem,a pünkösdi hosszú hétvégére ismét a Bungallóban szálltunk meg,most családostól/heten/. Véleményem nem változott,sőt! Mintha egy kicsit csinosítgattak,felújítottak volna a hotelben. A családias,baráti hangulat,a jó ételek,a fürdő közelsége,a könnyű megközelíthetőség,a kényelmes szobák,a megfizethető árak végett,ha jövünk,legközelebb is itt szállunk meg. A haveroknak is szóltam.
Ja:és jó volt a sőrfesztivál!
Hotel Bungalló Hajdúszoboszló - Szobák
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
A sétáló utca végén,csendes,jól megközelíthető helyen van a hotel. Ingyenes parkolás az udvarban. A szoba tágas, kényelmes volt,tisztaság rendben. A tulajdonosok és a személyzet hozzáállása korrekt,segítőkész. A büféreggeli választéka bőséges,a félpanziós vacsora is megfelelő volt.
Hotel Bungalló Hajdúszoboszló - Szobák