Hotel Bungalló Hajdúszoboszló

Hotel Bungalló Hajdúszoboszló
Hotel Bungalló HajdúszoboszlóHotel Bungalló Hajdúszoboszló
Hotel Bungalló HajdúszoboszlóHotel Bungalló Hajdúszoboszló

Hotel Bungalló Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a városi gyógy- és strandfürdőtől néhány perces sétára található a Hotel Bungalló, amely családias hangulatával, fiatalos környezetben várja vendégeit. A szálloda megfelelő lehet párok, nagyobb társaságok, iskolai csoportok, táborozók részére.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
Párom féláron
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Bungalló Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2013. július 30.a párjával járt itt
Ami igazán megfogott a hotel Bungallo családias,baráti hangulat a személyzet is nagyon figyelmes.A Giczi-úr nagyon figyelmes és minden vendéghez van egy-egy jó szava.Szép a környezet,a szobák is kényelmesek. Mi nagyon megvoltunk elégedve mindennel.Az étel is finom és a kiszolgálás is. Köszönet érte.
Kiváló 2013. július 23.gyerekekkel járt itt
Hajdúszoboszló a kedvenc pihenőhelyünk, több helyen is megszálltunk már. A Hotel Bungallo volt ezek között a legcsaládiasabb, legbarátságosabb szálláshely. Kisfiam kérdését tudom idézni (ez mindent elmond): "Apa, ugye jövőre is idejövünk? " Az emberi hang, a gyönyörű környezet és finom ételek - mind hozzájárultak a tökéletes kikapcsolódáshoz!
Kiváló 2013. május 30.a párjával járt itt
Nagyon kellemes meglepetés ért a Hotel Bungallo-ban. Igazán figyelmes és barátságos vendéglátásban volt részünk. Olyan volt az egész hetünk,mintha barátoknál laknánk és nem egy szállodában. A ételek nagyon finomak,igazi magyaros vendéglátást tapasztaltunk. Szándékozunk újra visszatérni-
Kiváló 2013. május 27.gyerekekkel járt itt
Ahogy ígértem,a pünkösdi hosszú hétvégére ismét a Bungallóban szálltunk meg,most családostól/heten/. Véleményem nem változott,sőt! Mintha egy kicsit csinosítgattak,felújítottak volna a hotelben. A családias,baráti hangulat,a jó ételek,a fürdő közelsége,a könnyű megközelíthetőség,a kényelmes szobák,a megfizethető árak végett,ha jövünk,legközelebb is itt szállunk meg. A haveroknak is szóltam.
Ja:és jó volt a sőrfesztivál!
Hotel Bungalló Hajdúszoboszló - Szobák
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
A sétáló utca végén,csendes,jól megközelíthető helyen van a hotel. Ingyenes parkolás az udvarban. A szoba tágas, kényelmes volt,tisztaság rendben. A tulajdonosok és a személyzet hozzáállása korrekt,segítőkész. A büféreggeli választéka bőséges,a félpanziós vacsora is megfelelő volt.
Hotel Bungalló Hajdúszoboszló - Szobák
2019. június 16.csoporttal járt itt
Június elején voltunk csoportosan. Egy két hiányosságtól eltekintve nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek finomak háziasak a személyzet,kedves udvarias. A kisházakban voltunk elhelyezve amire már ráférne a felújítás. A nyilászárók szorulnak a bútorzat kissé kopottas. A szoba picike csak az egyikben van tv.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 27 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2018. augusztus 21.családjával járt itt
Egy kedves ismerős ajánlotta ezt a helyet. Közel van a strandhoz, mégis csendes és kellemes hely. A szállásnál csupán egy hiányosságot találtunk: az egyik heverőn nem volt jó feküdni, kicsit már süppedős volt a közepe. A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész. Kellemes, hogy élő zene van, ki lehet ülni a teraszra esténként hallgatni.
2014. április 15.egyedül járt itt
A szoba minden igényemet kielégítette. Tetszett, hogy minden fából készült, tetszett a hőmérséklet szabályozhatósága, a ruhacsipeszek az erkélyen, az ablakkeret hullámos mintája, a csend, a nagy ablakos világos szoba, a függönyök mintája, a hibátlan vállfák, kényelmes bútorok, patyolatfehér törölközők, és a kellőképpen visszafogott személyzet.