MBálint: Kiváló pihenési lehetőséget biztosit a Hotel Délibáb. - Hotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló értékelése
4. helyezett a 289 hajdúszoboszlói szállás közül

Kiváló pihenési lehetőséget biztosit a Hotel Délibáb.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
A Hotelben történt megérkezésünktől kezdve mind az elhelyezés, mind a személyzet közremüködése kiváló volt. Az étkezés bőséges és választékos. A szolgáltatások igényeinknek jól megfeleltek. A szoba tisztasága és kényelme az ár/értékaránynak megfelelő. Pihenésünket jól szolgálta, frissen, feltöltődve térhettünk otthonunkba.

Szeretnéd követni MBálint felhasználót?    Igen

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József Attila u. 5-7.

2019. július 28.
A hotel nagyon szép. A szobánkkal maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet is segítőkész/barátságos volt. A negatívumok, a mi részünkről a parkolásnál, illetve az étkezésnél voltak. A hotel nagyon kicsi saját parkolóval rendelkezik. Az üdülésünk megkezdésének napján a hoteltől 200...

2019. július 13.
A szálloda nagyon kellemes , szép, tiszta ,igazán remek érzést kelt az ott tartózkodás . A személyzet csillagos ötös. Minden elismerésem az övék . A szolgáltatások amit nyújtanak nagyon jók. Egy szóval nagyon szuper. Nyugodt szível ajánlom azoknak akik egy igen jó szállodát keresnek. A...

2019. június 25.
4 éjszakát töltöttünk itt a férjemmel. Szép és tiszta szálloda, kedves alkalmazottakkal. A félpanziós ellátás bőséges és választékos volt, nem lehet kifogást találni benne. Ami kicsit nem tetszett: a fürdőszoba nagyon pici, talán nem kellett volna ennyire spórolni a centiméterekkel. A vendégek...

Hotel Délibáb, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Felüdítő F+ csomag (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, welcome ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, beltéri játszóház használattal, fürdőköntös és papucs biztosításával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-05-01 - 2019-09-30
 - Senior 3 - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, welcome ásványvíz bekészítéssel, masszázzsal vagy pedikűrrel, fürdőköntös és papucs biztosításával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-04-03 - 2020-03-31
 - Egy éjszakás kaland (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-01 - 2020-03-31