Lencsike: Őszi lazulás - Hotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló értékelése
5. helyezett a 293 hajdúszoboszlói szállás közül

Őszi lazulás

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában.Mindennel elégedettek voltunk, személyzet nagyon segítőkész, a szálloda tiszta, az étkezésnél külön tetszett, hogy alkalmazkodnak a vendégek számához. Nagyobb csoport érkezésekor nem kellet sorban állni, volt külön plusz étterem, ahol mindnyájan kényelmesen étkezhettünk. Egyedül a liftet találtuk szűkösnek. Összességében kellemes 4 nap volt, tervezzük,hogy visszatérünk.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Lencsike felhasználót?    Igen

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József Attila u. 5-7.

2019. december 3.
Férjemmel pihentünk augusztusban. Érkezéskor olyan szobát kaptunk, mely tetőre néző volt és nekünk nagyon nem felelt meg. A recepción reklamálás és egy kis varakozás után megkaptunk más szobát, ahonnan nagyon szép tóra néző kilátás volt. A személyzet kedves és segítőkész. A kezelésekkel meg...

2019. november 22.
Egy hétvégét töltüttünk itt a férjemmel, és a fiammal, menyemmel négyesben, 2 szobában. Mivel vittünk egy kiskutyát magunkkal, mi parkettás szobát kaptunk. A meglepetés az volt, hogy érkezésünkkor be volt készítve egy kutyaágy, kutyatál és kutyatörölköző. Ilyet még sehol sem tapasztaltunk,...

2019. október 4.
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Második alkalommal jártunk itt, de szeretnénk a következő alkalommal a kezeléseket is kipróbálni. Mindenkinek tudjuk ajánlani ezt a helyet.

Hotel Délibáb, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Felüdítő M+ csomag (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-01 - 2020-03-31
 - Egyedi ajánlatkérés
Érvényes: 2020-02-20 - 2021-02-21
 - Délibáb Deluxe (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, korai érkezéssel és késői kijelentkezéssel, masszázzsal, fürdőbelépővel, fürdőköntös és papucs biztosításával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-04-01 - 2020-03-31