Ludmila: Értékes 4-éjszakás relax. - Hotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló értékelése
5. helyezett a 293 hajdúszoboszlói szállás közül

Értékes 4-éjszakás relax.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
Férjemmel pihentünk augusztusban. Érkezéskor olyan szobát kaptunk, mely tetőre néző volt és nekünk nagyon nem felelt meg. A recepción reklamálás és egy kis varakozás után megkaptunk más szobát, ahonnan nagyon szép tóra néző kilátás volt. A személyzet kedves és segítőkész. A kezelésekkel meg voltunk elégedve, kivéve az utolsó nap, amikor a kezelők csökkent létszámmal dolgoztak és férjem panaszkodott utána, hogy nagyon gyenge és nem profis masszázst kapott.

Személyzet:
Ár / érték arány: Átlagos
Étkezés:

Szeretnéd követni Ludmila felhasználót?    Igen

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József Attila u. 5-7.

2019. november 22.
Egy hétvégét töltüttünk itt a férjemmel, és a fiammal, menyemmel négyesben, 2 szobában. Mivel vittünk egy kiskutyát magunkkal, mi parkettás szobát kaptunk. A meglepetés az volt, hogy érkezésünkkor be volt készítve egy kutyaágy, kutyatál és kutyatörölköző. Ilyet még sehol sem tapasztaltunk,...

2019. október 11.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában.Mindennel elégedettek voltunk, személyzet nagyon segítőkész, a szálloda tiszta, az étkezésnél külön tetszett, hogy alkalmazkodnak a vendégek számához. Nagyobb csoport érkezésekor nem kellet sorban állni, volt külön plusz étterem, ahol mindnyájan kényelmesen...

2019. október 4.
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Második alkalommal jártunk itt, de szeretnénk a következő alkalommal a kezeléseket is kipróbálni. Mindenkinek tudjuk ajánlani ezt a helyet.

Hotel Délibáb, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Felüdítő M+ csomag (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-01 - 2020-03-31
 - Egyedi ajánlatkérés
Érvényes: 2020-02-20 - 2021-02-21
 - Délibáb Deluxe (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, korai érkezéssel és késői kijelentkezéssel, masszázzsal, fürdőbelépővel, fürdőköntös és papucs biztosításával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-04-01 - 2020-03-31