Hotel Napsugár Hajdúszoboszló ★★★

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Napsugár Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó volt. Közel mindenhez főleg a fagyizóhoz:) ,de a strandokhoz is. A személyzet nagyon kedves ha valamit kértünk segítettek(szükségünk volt rá). Több alkalommal szálltunk már itt meg, minden alkalommal megelégedésünkre. A személyzet mindent megtesz, hogy jól érezzük magunkat. Érezni,hogy visszavárnak.
Kiváló 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal szálltunk meg a Hotel Napsugárban, vendégszeretetükben most sem csalódtunk. A Hotel dolgozói maximálisan mindent megtettek azért hogy az ott töltött napok kellemesen teljenek. A svédasztalos étkezés maximálisan kielégítő volt mindenki találhatott kedvére való ennivalót.
Kiváló 2016. január 30.egyedül járt itt
Ajánlani tudom Mindenkinek, hogy próbálja ki a Hotel Napsugár üdülőhelyet Hajdúszoboszlón. Remekül éreztem magam, az érkezésemkor való tájékoztatás, a személyzet kedvessége, a szállás, minden maximálisan kielégítő volt. A reggeli és a vacsora nagyon kielégítő, változatos és nagyon finom volt. Legközelebb is Önöket fogom választani.
Kiváló 2015. október 1.a párjával járt itt
Ajánlom mindenkinek ezt a szállást, aki barátságos környezetben, nyugodt pihenésre vágyik. A személyzet kedves, türelmes és segítőkész. A strand és a buszállomás néhány perces sétával elérhető. Hétvégén a finom vacsorát nagyon kellemessé tette az élőzene.
Kiváló 2015. január 16.csoporttal járt itt
Szilveszterkor egy csoportot vittem a szállodába. A szoba kényelmes és meleg volt. Ajándékba kaptuk a szálloda szolgáltatásait pl. masszázs. Ez kitűnő gesztus volt a vezetőség részéről. A felszolgált menü ízletes volt,de többször hidegen vagy langyosan került az asztalra. A svédasztal kínálata kicsit szegényes, egyszerűen tálalva.
Kiváló 2014. június 13.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel! ! Olcsó, mégis szép, tiszta, családias hangulat fogadott minket. Nagyon finom bőséges étel volt! ! Tényleg nagyon pozitív minden benyomásunk! ! :d nagyon ajánlom mindenkinek! ! :d nem fogja megbánni, aki ezt a kellemes, családias, olcsó, de igen színvonalas hotelt választja! ! !
Hotel Napsugár Hajdúszoboszló - Külső képHotel Napsugár Hajdúszoboszló - Vendéglátás
Kiváló 2013. december 27.barátokkal járt itt
A Hotel Napsugár a hajdúszoboszlói gyógyfürdő közvetlen közelében van. A hotelben szinte családias légkör fogadott minket. Minden igényünket igyekeztek kielégíteni. A szoba szép tágas és kényelmes volt. Az étel bőséges és finom volt. Szobánkban televízió és minibár gondoskodott a kényelemről és pihenésről.
Hotel Napsugár Hajdúszoboszló - Külső kép
Kiváló 2013. július 9.a párjával járt itt
Nagyon szép a szálloda.A személyzet nagyon profi.Családias a hangulat.A konyha nagyon jó,bőséges.Minden a vendégért van. Szivből ajánlom mindenkinek,telje a kikapcsolódás.A tulajdonos nagyon barátságos.Már többször voltunk itt, máskor is megyünk. A wellnes részleg is nagyon jó.
2017. július 31.a párjával járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk már több éve, a vendégszeretetük páratlan és nagyon családi a hangulat is. A strandhoz és minden máshoz is közel helyezkedik el. Az ételekből bár nem túl nagy a választék, de minden nagyon finom, a személyzet mindent megtesz, hogy jól érezzük magunkat. A szobák tiszták, szépek. Ár-érték arányban az egyik legjobb hely Hajdúszoboszlón.
2016. augusztus 30. járt itt
Augusztus hónap utolsó napjait töltöttem a Hotelban 8 napot. Hajdúszoboszló csodaszép a strand várakozáson felüli a Gyógyfürdő és a kapott kezelések is probléma mentesen zajlottak. A Napsugár Hotelban az ellátást megfelelőnek tartottam, csak gratulálni tudok a szakácsnak a változatos alföldi ízeket felsorakoztatott menükhöz.