Ágnes

Ágnes adatlapja

Regisztráció2013.04.22
Utoljára itt2016.10.05

Kiváló 2014. október 5.a párjával járt itt
2014. 10. 04-05-ig Szálltunk meg Egerben a Hotel Aqua-ban. A személyzet nagyon kedves figyelmes volt. A szálloda nagyon szép,kedves. A szoba barátságos,gyönyörű, tiszta volt. A félpanziós ellátás,nagyon finom volt. A pincérek ,nagyon figyelmesek,barátságosak voltak. Nagyon jól éreztük magunkat,máskor is ott fogunk megszállni.
Kiváló 2016. július 26.a párjával járt itt
Nagyon szép barátságos szálloda. Harmadszor voltunk már itt. Az apartman ragyogó,kényelmes. A wellness részleg teljes kikapcsolódást nyújt. A személyzet barátságos,családias. Nagyon jól éreztük magunkat. A reggeli bőséges,nagyon finom. Mindenkinek ajánlom! A szálloda teljes kikapcsolódást és pihenést nyújt. Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
A szálloda nagyon kényelmes. A wellnes részlege nagyon kellemes. Az étterem nagyon szép,az ételek finomak. A személyzet nagyon barátságos,mindent meg tesznek a vendégért. Halowen ünnepkor voltunk ,külön programmal készült a személyzet. /Gyertyafényes fürdőzés,tőkfaragás stb. /Nagyon jól éreztük magunkat. Szivünkbe zártuk a szállodát.