Ancsuka: Nyárvégi kánikulában - Silver Hotel Hajdúszoboszló

11. helyezett a 289 hajdúszoboszlói szállás közül

Békéscsaba

Nyárvégi kánikulában

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
60. szülinapomra kaptam egy utalványt amit 9 szállodába lehetett felhasználni. Nos én nagyon jól választottam a Silver Hotelt!! A fogadtatás, a tájékoztatás, mind kifogástalan volt. Az új épület szárnyba kaptunk szobát, ami tágas, tiszta, szép és kényelmes volt. Talán egy kicsit puha volt az ágy, de ez nem zavarta meg a pihenésünket. Az sem esett nehezünkre hogy étkezni át kellett ballagni a főépületbe, na és a szálloda nagyobb strandja is a főépület területén volt. Az megjegyzendő, hogy az Új Épület strandján a viz nagyon hideg volt, ellenben a főépületivel.
Az étterembe a pincérek nagyon kedvesek, jól végezték a munkájukat. Az ételek minősége sokasága, na az fantasztikus. Sokféle étel közül lehetett választani, amik nagyon jóizűek finomak és guszták voltak. Azt se tudtuk melyiket kóstoljuk meg, mert mindegyik csábitó volt. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, ha valaki jó kiszolgálást, finom ételeket akar kapni a pénzéért.
Mi nagyon jól éreztük magunkat!!!
Köszönet érte a szálloda személyzetének.
Biztosan visszatérünk még !! :-)

Szeretnéd követni Ancsuka felhasználót?    Igen

Silver Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 25.

2019. augusztus 13.
Az ételek nagyon finomak és változatosak. A személyzet kedves és segítőkész, azonban a szobák takarítása hagy kívánni valót maga után, különösen a fürdőszobáé és a klíma-berendezésé.

2019. július 28.
Nem véletlen, hogy 2015 óta minden évben elnyeri az Év Szállása rangos elismerést. Valóban szuper a Hotel Silver. Én már kb. 10 éve minden évben ellátogatok ide egyedül vagy családdal, de még sosem ért csalódás. Itt minden a vendégekért van, udvarias, figyelmes kiszolgálás, tisztaság, kényelem,...

2019. július 15.
A Szálloda által kínált medence(Nagy medence)jég hideg volt. A Recepció által érdeklődtünk a gyermek-medencékkel kapcsolatban. Mivel Budapestről érkeztünk ezt el is fogadtuk annak reményében hogy ez csoda jó lesz. Elmondás szerint kevert víz található a medencében és így tökéletes a...

Silver Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2021-01-31
 - Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.255 - 21.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2019-12-23
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27