Gyula bácsi: Silver kora ősszel. - Silver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló értékelése
10. helyezett a 290 hajdúszoboszlói szállás közül

Silver kora ősszel.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
Emailos reklámban találtam a szállásra. Szép, könnyen megközelíthető helyen van. Két részből áll a szállás és a wellness rész is. Szerinterm a 4 csillag elég túlzó a helyre. Kedves a személyzet, jók és bőségesek az ételek. Széleskörű szolgáltatásokkal várják a vendéget. A régi részen egy nagy kinti medence van, a bentiek inkább egy családi házba valók, nagyon kicsik és elég gyenge az élmény ellátottsága. Az új részen nekem jobban tetszett a kinti és benti medence is, sokkal nagyobb csak kevesebb. Gyerek medence egyáltalán nincs. Elég kopottas a felszereltség, ajtók szorulnak, nyikorognak. A személyzet kiváló, a hely is, egy kis odafigyeléssel remek hely lesz!

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Gyula bácsi felhasználót?    Igen

Silver Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 25.

2019. szeptember 6.
Könnyen megközelíthető, tiszta szoba, udvarias személyzet, finom- változatos ételek. A lift kicsit kicsi, és tévedős (más emeleten állt meg). A fürdőszoba apró. A pótágy nagyon kényelmetlen, illetve az ágyon a műanyag lepedő elcsúszkál! A saját welness (medencék) nyitva tartása rövid (19-ig).

2019. augusztus 31.
60. szülinapomra kaptam egy utalványt amit 9 szállodába lehetett felhasználni. Nos én nagyon jól választottam a Silver Hotelt!! A fogadtatás, a tájékoztatás, mind kifogástalan volt. Az új épület szárnyba kaptunk szobát, ami tágas, tiszta, szép és kényelmes volt. Talán egy kicsit puha volt az...

2019. augusztus 13.
Az ételek nagyon finomak és változatosak. A személyzet kedves és segítőkész, azonban a szobák takarítása hagy kívánni valót maga után, különösen a fürdőszobáé és a klíma-berendezésé.

Silver Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2021-01-31
 - Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.255 - 20.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-18 - 2019-12-23
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 17.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27