Jó
2016. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. április 4.Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Jó helyen fekszik a szálloda, csendes, nyugodt a környék. A szoba megfelelően tágas és kényelmes volt. A svédasztalos, félpanziós ellátás remek volt: mind reggel, mind este több fogásból lehetett választani, és nagyon ízletesek voltak az ételek. A hagyományos konyha hívei és a reform konyha hívei is találhattak számukra megfelelő ételeket; nekem külön tetszett, hogy minden reggel volt többféle gyümölcs is, és ami meglepő volt, hogy a vacsorához járt személyenként 1 üveg ásványvíz. (Máshol ezért külön fizetni kell.) Ráadásul nemcsak a szokványos ételeket kínálták, hanem ritkaságok is akadtak: pl. borban párolt fekete kagyló, vagy erdei gombás szarvashús.
Kicsit csalóka a szálloda honlapján olvasható információ, mely szerint "... közvetlen átjárás biztosított a fürdőkomplexumba..." Más hoteleknék ez átjáró folyosót jelent, itt azonban az udvaron keresztül, a szabadban lehet egy nagyobb séta (legalább 10 perc) alatt átjutni a hotelből a fürdőbe. Lehet, hogy nyáron ez nem probléma, de mi március közepén jártunk ott, amikor szeles, hideg idő volt; emiatt nem tudtunk fürdőköpenyben átmenni, hanem jól fel kellett öltözni. :-(
Egy másik furcsaság is előfordult: a vacsorát 18-21 óra között lehet elfogyasztani, és egyik este 19.15 körül ránk telefonáltak a szobában, hogy megyünk-e vacsorázni. Mint kiderült, aznap nagyon kevés vendég volt, és a többiek addigra elfogyasztották a vacsorájukat, már csak ránk vártak, és gondolom, hogy sietett volna haza a személyzet. Ha 20 óra után hívnak fel minket, azt még megértettem volna, de így negyed 8 körül!?
A szálloda wellness részlegét nem tudtuk kihasználni, mert 19 órakor bezárt. Napközben egész nap a fürdőkomplexumban voltunk, de este vacsora után bizony jól esett volna még egy kis lazítás: úszkálás, szaunázás. Gondolhatnának arra, hogy az ilyen szállodába fiatal vagy középkorú párok is mennek, akik nem annyira korán fekszenek le...
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:![]()
Tisztaság:![]()
Ár / érték arány:![]()
Kényelem:![]()
Szolgáltatások:![]()
Étkezés:![]()
Elhelyezkedés:![]()
Hungarospa Thermal Hotel további értékelései
2026.05.26barátokkal
Kiváló
![]()
Idősebb Baráti társasággal töltöttünk 4 nap 3 éjszakát. Szálloda egész területe igényesen berendezve, szép.tiszta. Welness résznél a medencék különböző hőfokuak , szuper hogy a fürdőbe korlátlan átjárási lehetőség van. Az étteremben sok vállasztékból, mindenki megtalálta izlésének megfelelő...
2026.05.25a párjával
Átlagos
![]()
Á szalloda jó helyen van.A személyzet lehetne kedvesebb.Morcos és kevesen voltak kedvesek.Cappucinot nem tud mindenki csinalni.Masikat kellett kérni.Az ételek szörnyűek,le kellene cserélni a szakácsot.A szállodában külföldi nyugdíjasok vannak akinek lehet jó,de sehol nem ettem ennyire rossz...
2026.03.14a párjával
Átlagos
![]()
Minden elfogadható volt ,de a szoba és butorok és az ágy elavult ,kényelmetlen volt.Es a legnagyobb probléma a víz hiánya volt az asztalokon,és ha kértünk akkor számoltak 500ft. -ott.Pedig nagyon sok embernek a gyógyszereket kellett volna bevenni,bár ők akartak 1pohar vizet adni,de én többet...
A Hungarospa Thermal Hotel legnépszerűbb csomagjai
Spa ajánlat fürdőbelépővel
125.120 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Prémium nyár fürdőbelépővel
151.780 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
73.600 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Október 23.
77.400 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Karácsony
81.777 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Augusztus 20.
136.400 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Relax napok fürdőbelépővel
412.160 Ft / 2 fő / 7 éjtől félpanzióval
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
184.680 Ft / 2 fő / 3 éjtől kiváló félpanzióval
Silver Hotel Hajdúszoboszló
101.700 Ft / 2 fő / 2 éjtől csodás félpanzióval
53.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől ellátás nélkül