bogi0629: Gyerekkel nem az igazi... - Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Gyerekkel nem az igazi...

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 14.
Családi szobát kaptunk,nagyon szuper volt. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek bőségesek,néha sótlan, néha túlszárított a hús, de választék az van.4 és 9 éves gyerekekkel érkeztünk, a medencéből szó szerint kihajtott bennünket az úszómester. 3 benti és egy kinti medence van,gyógy, nagyon meleg vizűek...bent találtunk egyet, ami kellemes hőfok volt, gondoltam, félórácskát bemegyünk.Kiküldtek, rögtön az első délután. Innentől kezdve a gyerekeknek óriási csalódás volt az egész.A strandra közvetlenül a kertből át lehet sétálni, de csak kinti medencéket lehetett volna használni, ami márciusban hideg.A központ nincs túl közel,igencsak sétálós.Nyertük a kupont, ezért jöttünk ide...gyerekeseknek nem ajánlom.Felnőtteknek, idősebbeknek tökéletes választás, sokféle gyógykezelést igénybe vehetnek.

Szolgáltatások: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni bogi0629 felhasználót?    Igen

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József Attila utca 25.

2019. július 29.
A szőnyeg nagyon foltos volt. Az ágy középen besüllyedt. Az ételek nem elég változatosak. Sok zavaró hangot lehetett hallani már korán reggel az ablak alatt. 1 nappal korábban hazajöttünk, de kifizettük mind a 4 éjszakát. Sokat kellett gyalogolni a fürdőig és vissza fájós lábbal. Régóta ide...

2019. július 14.
Ételek finomak voltak! Jó kis csendes helyen található pihenésre vágyóknak nagyon ajánlom Szállodán belül a gyógymedencék benti kinti könnyen megközelíthetö a pihenést szolgálja !

2019. május 13.
Egy hete voltunk itt megszokottan jo helynek gondolom most is, de egy kis javitani valo lenne, A korabbiakhoz merten emelkedtek az arak hisz tobben foglalunk nagyobb a kereslet, de miert kerul tobbe , ha neha kezeles nelkul egy egy napra kornyek nezesre mennenk igy tobbe kerul mint...

Hungarospa Thermal Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 25.075,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri bállal, zenés szórakoztató műsorral, éjfélkor pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-04
 - Spa hétvége (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2016-11-20 - 2020-04-30
 - Meghitt Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-27