bogi0629: Gyerekkel nem az igazi... - Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Gyerekkel nem az igazi...

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Családi szobát kaptunk,nagyon szuper volt. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek bőségesek,néha sótlan, néha túlszárított a hús, de választék az van.4 és 9 éves gyerekekkel érkeztünk, a medencéből szó szerint kihajtott bennünket az úszómester. 3 benti és egy kinti medence van,gyógy, nagyon meleg vizűek...bent találtunk egyet, ami kellemes hőfok volt, gondoltam, félórácskát bemegyünk.Kiküldtek, rögtön az első délután. Innentől kezdve a gyerekeknek óriási csalódás volt az egész.A strandra közvetlenül a kertből át lehet sétálni, de csak kinti medencéket lehetett volna használni, ami márciusban hideg.A központ nincs túl közel,igencsak sétálós.Nyertük a kupont, ezért jöttünk ide...gyerekeseknek nem ajánlom.Felnőtteknek, idősebbeknek tökéletes választás, sokféle gyógykezelést igénybe vehetnek.

Szolgáltatások: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni bogi0629 felhasználót?    Igen

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József Attila utca 25.

2020. január 20.
Nagyon tetszett,hogy mosolyogtak a recepción már az első pillanatban ahogy megérkeztünk.Rendkívűl kedves és segítőkész volt minden dolgozó.Nem akarok kiemelni senkit,mert nem lenne helyes.Csak gratulálni tudok a vezetésnek,hogy ilyen jó csapattal dolgozik. A mai világban a türelem és odafigyelés...

2019. december 29.
A személyzet kedves és segítőkész volt, az ételek finomak és mennyisége is kielégítő. Tisztaság az elvárásnak megfelelő.Remekül éreztük magunkat, szívesen visszatérnénk ismét.

2019. december 10.
Minden nagyon tetszett, nagyon elégedettek voltunk, a személyzet is kitett magáért. Ami nem tetszett, hogy a szállodában lévő medencéket a gyerekek nem tudják használni. A drinkbár nyitvatartása hosszabb is lehetne.

Hungarospa Thermal Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Spa hétvége (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-20 - 2021-04-30
 - Pihentető 4-es (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-21 - 2021-04-30
 - Relax napok (min. 7 éj)
8 nap/7 éjszaka 13.714,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-21 - 2021-04-30