bogi0629

bogi0629 adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2022.07.29

Átlagos 2018. május 1.gyerekekkel járt itt
Tágas, nagyon jó elrendezettségű csárda, hatalmas bárpulttal, mini színpaddal (zenekar számára), fedett és fedetlen résszel. Van egy elkerített kis kertje egy szerény játszótérrel,ahol fotelekben pihenhet,kávézhat a szülő, miközben figyel a gyerekre. A Tiszapart áradás után elég szemetes, sáros volt.
2019. június 14.gyerekekkel járt itt
Családi szobát kaptunk,nagyon szuper volt. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek bőségesek,néha sótlan, néha túlszárított a hús, de választék az van. 4 és 9 éves gyerekekkel érkeztünk, a medencéből szó szerint kihajtott bennünket az úszómester. 3 benti és egy kinti medence van,gyógy, nagyon meleg vizűek. . .
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Sok étteremben megfordultam már, de ennyi jó pontot soha nem tudtam még sehol kiosztani, mint itt. Végtelenül udvarias pincérek, ízletes ételek, gasztronómiai műsorba illő tálalás, a kávéhoz legalább 6 féle cukorválaszték, köztük nyírfacukor és diabetikus cukrok, minden asztalnál egy-egy pléd a fázósoknak, és ami végképp ötletes:érkezéskor a gyerekek kapnak egy adag színes ceruzát egy mesejelenetet és gyermekmenüt tartalmazó papírlappal.