Ferencz Mária : Kellemes nyaralás a Hungarospa Thermál Hotel Hajdús... - Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Kellemes nyaralás a Hungarospa Thermál Hotel Hajdúszoboszlón

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 19.
Remek hetet töltöttünk az egész családdal,mindegyikünk nagyon jól érezte magát,az időjárás is kitűnő volt.Összességében nagyon elégedettek voltunk a szállással ,személyzettel és az étteremmel egyaránt.Teljes mértékben bátran ajánlom mindenkinek .

Személyzet:
Étkezés:

Szeretnéd követni Ferencz Mária felhasználót?    Igen

2020. július 21. - Hungarospa Thermal Hotel válasza Ferencz Mária értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Minden kollégánk nevében köszönjük szépen a pozitív értékelést és a kedves szavakat. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink között köszönthetjük Önöket!
Görög Nikolett (Hungarospa Thermal Hotel)
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József Attila utca 25.

2020. augusztus 16.
Minden tökéletes volt. Segítőkész, kedves személyzet. Az ételek finomak voltak, a választék is megfelelő volt. A WIFI gyenge volt, de nyaraláskor az ember beszélgessen inkább a barátaival, és a családtagjaival.

2020. július 25.
Tetszett a személyzet udvarias viselkedése, segítőkészsége. Nem tetszett, hogy a parkolóhelyek nem voltak szinkronban a szálloda telítettségével. Nehezen tudtunk parkolni a szálló területén. Nem tetszett az sem, hogy az építkezés miatt nem tudtuk használni a központi strandhoz vezető rövidebb utat.

2020. január 20.
Nagyon tetszett,hogy mosolyogtak a recepción már az első pillanatban ahogy megérkeztünk.Rendkívűl kedves és segítőkész volt minden dolgozó.Nem akarok kiemelni senkit,mert nem lenne helyes.Csak gratulálni tudok a vezetésnek,hogy ilyen jó csapattal dolgozik. A mai világban a türelem és odafigyelés...

Hungarospa Thermal Hotel, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Spa ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.000 - 27.495,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-12 - 2020-12-21
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 20.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 30.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02