Barátnőmmel: Aki egyszer betér ide, garantáltan visszavágyik. :) - Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló

Kecskemét

Aki egyszer betér ide, garantáltan visszavágyik. :)

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2019. május 15-17-ig vendégeskedtünk a Fogadóban. Csatlakozunk a korábbi, szálláshelyet méltató véleményekhez. Mi is teljes mértékben elégedettek voltunk a szolgáltatással. A bőséges, finom ételek mellett készségesen kiszolgálták egyéni igényünket is. Ezúttal is köszönjük. :) Kellemes, tiszta, korrekt szálláshely, kedves, szolgálatkész személyzettel. 35 személy fogadására van férőhely.

Szeretnéd követni Barátnőmmel felhasználót?    Igen

Laci Betyár Fogadó Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló
József A. u. 38.

2019. december 28.
Hangulatos,családias légkör. Gyönyörű környezetben van a fogadó. Finom és bőséges étkezés. Kedves,szolgálatkész személyzet.

2019. szeptember 20.
Nagyon meg voltunk elégedve mind a négyen. Én, férjem, barátnőm és párja is. Bárkinek ajánlani tudom. Tiszta rendezett környezet, kiszolgálás remek, reggeli, vacsora kiváló. Bízom benne, hogy jövőre is eltudunk menni erre a helyre legalábbis szeretnénk. Üdvözlettel: Kassa Istvánné

2018. december 28.
Mintha haza mentünk volna,szivélyes fogadtatás,a helynek hangulata van.Az ellátásunk kiváló volt ,nagyon jól éreztük magunkat,az étkezésnél mindenféle jóizü böséges kinálat volt,a szobába tisztaság r,end,kellemes hőmérséklet,talán még egy fotel elkelt volna,denem vészes,egyszóval kellemesen...

Laci Betyár Fogadó, Hajdúszoboszló kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-10 - 2021-01-04
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-02-22 - 2021-02-22
 - Itt a farsang áll a bál! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógyfürdő belépővel, folklór műsorral és élőzenével, jelmez versennyel
Érvényes: 2020-02-21 - 2020-02-23