Luxus Vendégház Hajdúszoboszló

4200 Hajdúszoboszló, Bánomkerti u. 26.

Luxus Vendégház Hajdúszoboszló a térképen

Luxus Vendégház Hajdúszoboszló értékelése:

58. helyezett a 289 hajdúszoboszlói szállás közül
125. helyezett Észak Alföldön - 654 szállás közül

Luxus Vendégház Hajdúszoboszló vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18.
Hát a véleményem nem lesz rövid. . . A nőt folyamatosan telefonon hívni kellett. Egyik vasárnap 8kor hívott 2x majd kapok sms-t, hogy mivel nem ér el, törli a rendelésem. WTF? ! Itt már éreztem, hogy bajok lesznek. . . Reggel indultunk, gyomorgörcsöm volt már, hogy nem érünk oda időben, a nő többször felhívta rá a figyelmem, ha nem érünk oda 11-12 között, nem tudják átadni az apartmant.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
Kupon oldalon vettem a három éjszakás üdülést. Mi ugyan nem a Bánomkert úti apartmanban voltunk, hanem a Damjanich utcaiban, így az én értékelésem arra az apartmanra szól. Mikor rákerestem foglalás előtt az apartmanra (Luxus Apartmanok Hajdúszoboszló) az az apartman, ahol mi lettünk elszállásolva, nem is jelent meg az interneten, csak a másik utcai, ami eleve szebb volt, így én azt hittem azt foglaltam le.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ott jártunk 2018. Októberben. Olyan jól éreztük magunkat, hogy újból el jöttünk 2019. Május 13- 23-ig. Az ellátás nagyon jó. A szálló tiszta és szép. Kellemes 10 napot töltöttünk el. Ősszel újból szeretnénk eltöteni tíz napot. A szállásadónkkal is nagyon jó a kapcsolatunk. Segítőkész,kedves. Az udvaron grillsütő és nyaraló is van.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jól felszerelt, modern berendezéssel, tiszta apartman, nyugodt, csendes utcában. A kert szépen rendezett. Kerti grillezésre is van lehetőség. Az ellátás tökéletes volt, a szállásadó kedves, precíz, segítőkész. A gyógyfürdő a közelében van, 7 perces sétával megközelíthető.
Mi őszre is lefoglaltunk már négy éjszakát.
Mindenkinek tudom ajánlani!

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajánlani tudom mindenkinek. Mi már ötödik éve ,hogy ide járunk, visszatérő vendégek vagyunk. A szállásadó nagyon aranyos, kedves és segítőkész hölgy. Az elhelyezkedés szuper, a szállás is nagyon megfelelő és jól felszerelt. Csak ajánlani tudom! Mi a nyáron ismét eltöltünk itt családdal egy nyugodt hetet!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Európa jó néhány országában, szálláshelyén jártam, így van viszonyítási alapom. Az előzetes pozitív ajánláshoz képest még kellemesebb volt a tapasztalatom a kiszolgálás, a pontosság, a figyelmesség, tisztaság, felszereltséggel kapcsolatban. Mindenkinek kifejezetten ajánlom!

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
gyonyoru apartman, csodalatos kornyezet. ellatas kifogastalan. foleg az hogy mar bevolt keszitve a reggeli,a kávé,es egy uveg bor. A szallashoz tartozo etterem pedig kituno es kifogastalan kiszolgalast tanusitott,kellemes kornyezetben. tulajdonosok nagyon aranyosak, kedvesek. csaladias kornyezet, elegedettsegunk maximalis. juniusban voltunk 4 en kiskutyankkal.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek pihenést nyújtott az apartman, mely a kertvárosban, egy csendes helyen található. Jó levegő, állandó madárcsicsergés - ideális hely a kikapcsolódásra. Az apartman helységeinek elosztása ideális, az ágynemű tiszta, a kuponos kínálatban szerepelő reggeli bőséges. Egyéni kérés teljesítésére is volt lehetőség.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 16. - 21 látogató hasznosnak vélte
Kuponnal mentünk,2 éj,teljes ellátás, ajándék bor, éttermi menüvacsora, reggeli bekészítés, egy tál étel ebédre a fürdő éttermében, 10%a fürdő árakból. Előre kifizettük az ünnepi felárat a csomaghoz, gyerekeinkre (3 gyerek) mégis kifizettették helyszínen, készpénzben, amiért futkosni kellett megérkezéskor, mert nem számítottunk rá, pedig előre lebeszéltem telefonon, ha egy kupont veszek, plussz gyerekek, akkor csak egyszer kell fizetni.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
Az apartman szép kertvárosi részen van. Nagy udvar, kényelmes apartman fogadott. A reggeli bőséges volt.A vacsorát a Járja étterembe lehetett elfogyasztani,ami igazán finom volt minden alkalommal. A zárt udvar és az apartman is alkalmas volt a nyugodt pihenésre kutyástól.
A konyha felszerelt volt.

Villa Toscana
Érvényes: 2020.10.13-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 46.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 69.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.373 - 14.038,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
6 nap/5 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness kúrával, gyógyfürdő és uszoda használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Hőforrás
2-5 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2020.01.31-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
Érvényes: 2020.10.13-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Prima Villa 1 Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló nyugodt negyedében, a fürdőövezetben található Prima Villa 1,...
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Mindenszentek - november 1-i pihenés (min. 2 éj)
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX