Luxus Vendégház Hajdúszoboszló

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Luxus Vendégház Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2019. május 30.a párjával járt itt
Ott jártunk 2018. Októberben. Olyan jól éreztük magunkat, hogy újból el jöttünk 2019. Május 13- 23-ig. Az ellátás nagyon jó. A szálló tiszta és szép. Kellemes 10 napot töltöttünk el. Ősszel újból szeretnénk eltöteni tíz napot. A szállásadónkkal is nagyon jó a kapcsolatunk. Segítőkész,kedves. Az udvaron grillsütő és nyaraló is van.
Kiváló 2019. május 7.családjával járt itt
Jól felszerelt, modern berendezéssel, tiszta apartman, nyugodt, csendes utcában. A kert szépen rendezett. Kerti grillezésre is van lehetőség. Az ellátás tökéletes volt, a szállásadó kedves, precíz, segítőkész. A gyógyfürdő a közelében van, 7 perces sétával megközelíthető.
Mi őszre is lefoglaltunk már négy éjszakát.
Mindenkinek tudom ajánlani!
Kiváló 2019. január 27.családjával járt itt
Ajánlani tudom mindenkinek. Mi már ötödik éve ,hogy ide járunk, visszatérő vendégek vagyunk. A szállásadó nagyon aranyos, kedves és segítőkész hölgy. Az elhelyezkedés szuper, a szállás is nagyon megfelelő és jól felszerelt. Csak ajánlani tudom! Mi a nyáron ismét eltöltünk itt családdal egy nyugodt hetet!
Kiváló 2018. december 2.családjával járt itt
Európa jó néhány országában, szálláshelyén jártam, így van viszonyítási alapom. Az előzetes pozitív ajánláshoz képest még kellemesebb volt a tapasztalatom a kiszolgálás, a pontosság, a figyelmesség, tisztaság, felszereltséggel kapcsolatban. Mindenkinek kifejezetten ajánlom!
Kiváló 2018. június 25.családjával járt itt
gyonyoru apartman, csodalatos kornyezet. ellatas kifogastalan. foleg az hogy mar bevolt keszitve a reggeli,a kávé,es egy uveg bor. A szallashoz tartozo etterem pedig kituno es kifogastalan kiszolgalast tanusitott,kellemes kornyezetben. tulajdonosok nagyon aranyosak, kedvesek. csaladias kornyezet, elegedettsegunk maximalis. juniusban voltunk 4 en kiskutyankkal. koszonunk mindent, ajanljuk mindenkinek.
Kiváló 2018. június 20.gyerekekkel járt itt
Remek pihenést nyújtott az apartman, mely a kertvárosban, egy csendes helyen található. Jó levegő, állandó madárcsicsergés - ideális hely a kikapcsolódásra. Az apartman helységeinek elosztása ideális, az ágynemű tiszta, a kuponos kínálatban szerepelő reggeli bőséges. Egyéni kérés teljesítésére is volt lehetőség.
Szörnyű 2018. április 16.gyerekekkel járt itt
Kuponnal mentünk,2 éj,teljes ellátás, ajándék bor, éttermi menüvacsora, reggeli bekészítés, egy tál étel ebédre a fürdő éttermében, 10%a fürdő árakból. Előre kifizettük az ünnepi felárat a csomaghoz, gyerekeinkre (3 gyerek) mégis kifizettették helyszínen, készpénzben, amiért futkosni kellett megérkezéskor, mert nem számítottunk rá, pedig előre lebeszéltem telefonon, ha egy kupont veszek, plussz gyerekek, akkor csak egyszer kell fizetni.
2018. január 29.a párjával járt itt
Az apartman szép kertvárosi részen van. Nagy udvar, kényelmes apartman fogadott. A reggeli bőséges volt.A vacsorát a Járja étterembe lehetett elfogyasztani,ami igazán finom volt minden alkalommal. A zárt udvar és az apartman is alkalmas volt a nyugodt pihenésre kutyástól.
A konyha felszerelt volt.
Szörnyű 2017. október 31.barátokkal járt itt
Nagy csalódás,soha többet Hajdúszoboszló! A luxus apartman messze van a luxustól. A teljes ellátás kritikán aluli. Este betették a hűtőbe az előre gyártott szendvicset,hogy az a másnapi reggelink! ! ! Az ebéd az Aqua Palace gyors étkezdéjében fél adag étel minden nap ugyanabból a 4 menüből lehetett választani. Minősége undorító.
Gyenge 2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Hát sajnos nagy csalódás volt. Mikor odaértünk sajos az előző vendég után még nem sikerült kitakarítani/ wc/ rettenet. gyerek ágya széttörte a derekukat/ hát szegények/ a tv- 5 percenkén kikapcsolt. A hütőben rendesen megfagyott a paprika. / állitani sem lehetett/ mindennap ugyan azt reggeliztük /szalámi sajt kenyér paradicsom paprika.