Pávai-Silye Apartman Hajdúszoboszló

Pávai-Silye Apartman Hajdúszoboszló
Pávai-Silye Apartman HajdúszoboszlóPávai-Silye Apartman Hajdúszoboszló
Pávai-Silye Apartman HajdúszoboszlóPávai-Silye Apartman Hajdúszoboszló

Pávai-Silye Apartman Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Pávai-Silye Apartmanház a strand bejáratától 200 méterre, az Aqua-Palace utcájában, Hajdúszoboszló üdülőövezetének szívében található.
A gyógyfürdő vize kimondottan jó az ízületi problémákra, regenerálódásra. Hajdúszoboszló az ország egyik legnagyobb fürdőkomplexuma.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Pávai-Silye Apartman Hajdúszoboszló vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 27 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2022. április 15.családjával járt itt
Először szálltunk meg itt. A tulajdonos nagyon kedves, az apartman nagy és kényelmes. Két apró hiányosságra javító szándékkal szeretném felhívni a figyelmet:
- mivel fázós vagyok, nekem egy aprócska szőnyeg hiányzott a kanapé elől. A járólapon fázott a lábam tv-nézés közben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. november 10.a párjával járt itt
Második alkalommal szálltunk meg itt. Kellemesen berendezett, tiszta, meleg szoba, jól felszerelt konyha várt bennünket. A szállásadó hölgy nagyon kedves, barátságos volt és örömmel üdvözölt bennünket, mint visszatérő vendégeket. Most is jól éreztük magunkat és ha erre járunk legközelebb is itt szállunk meg.
Pávai-Silye Apartman Hajdúszoboszló - Környék
Kiváló 2018. szeptember 9.barátokkal járt itt
Nagyon jól ėreztük magunkat ,jól felszerelt apartman , tágas szobák gyalog is könnyen elėrhető fürdő ės vásárlási lehetősėg .
Pávai-Silye Apartman Hajdúszoboszló - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. november 20.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor felhívtuk a tulajdonost, aki elmondta, hol találjuk a kulcsot. Barátságosabb lett volna, ha személyesen odajön, de ez még nem volt túl nagy probléma. Az viszont már igen, hogy azt is mondta a telefonban, hogy ha nincs elég meleg, akkor állítsuk feljebb a termosztátot. HÁT TÉNYLEG NEM VOLT ELÉG MELEG! ! !
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Családi apartmanban lettünk elszállásolva ketten, így nagyon kényelmesen elfértünk. A berendezés praktikus,kényelmes, kielégítő. A konyha jól felszerelt, az étkező edények szépek, de néhány főzőedény kívánni valót hagy maga után. A személyzettel csak érkezéskor találkoztunk. A hölgy kedves és segítőkész volt.
Pávai-Silye Apartman Hajdúszoboszló - Környék