Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló bemutatkozása

Alig 500 méterre a hajdúszoboszlói Termálfürdőtől és az Aquaparktól, csendes környezetben, saját kerttel várja vendégeit a Wellness Hotel-M. A gyógyfürdőiről híres üdülővárosban igényes wellness- és pihenési lehetőségekkel szolgál.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2017. november 20.a párjával járt itt
a szállodában mintha nem tudnának az itteni-akcioiról, valószinuleg nem kaptunk minden kedvezményt, de ez semmi új a számunkra, csak kicsit furcsállom ezt a hozzáállást - mintha nem lenne fontos a vendégek véleménye
Átlagos 2017. július 23.családjával járt itt
A képek nem felelnek meg a valóságnak. A szálloda faláról már eltávolították a négy csillagot. A képen levő hintaágy már az enyészeté,ugyanúgy,ahogy a fű is körülötte(ezt a területet meg lehetne csinálni parkolónak a derékig álló gaz helyett).
Átlagos 2017. március 30.a párjával járt itt
A párommal együtt töltöttünk el 3 napot Hajdúszoboszlón az elmúlt napokban. A Wellness Hotel-M szállodában szálltunk meg, melyet ár/érték arányban elfogadhatónak találtunk. Van némi hiányosság(tisztább környezet, jobb informálás, köntös,stb. ), ami a 4 csillagos szállodákban már elvárható lenne, de ezen kívűl mi jól éreztük magunkat, kedvesek és segítőkészek voltak.
Átlagos 2017. február 20.a párjával járt itt
Családias, jó hangulatú hely kedves személyzettel! Minden egyedi kérésnek eleget tesznek, nagyon segítőkészek!
A wellness részleg elég kicsi, de a célnak megfelelő.
Átlagos 2017. február 13.a párjával járt itt
A sok rossz internetes véleményt olvasva elbizonytalanodtam a választást illetően, de összességében nem mondhatom, hogy rosszul éreztük volna magunkat. Inkább csak egy-két dolgot jegyeznék meg, amin változtathatnának a szállodában. A wellness részlegben a nagy medence elviselhetetlenül hideg, így senki sem használta, ebből adódóan a jakuzziba annyian ültek, hogy nem fértünk oda.
Átlagos 2016. október 14.a párjával járt itt
Általában véve megvoltam elégedve, az étel nagyon finom, és több mint elég volt,a személyzet kedves, vendég központú,az italválaszték a 4 csillagos hotel drinkbárjához képest nagyon gyenge,és szerintem egy ilyen üdülő helyen a a 20 órai zárás nagyon korai. . . . . a Wellness rész nagyon szegényes. . . .
Átlagos 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Csalódtam a szálloda wellness szolgáltatásaiban. Először vettünk részt ilyen hétvègén de sok csalódást éltünk meg. A pezsgőfürdős medence nagyon koszos volt,amit a személyzet szó nélkül kikapcsolt. A masszàzsról és a szoláriumróll még csak tájékoztatást sem kaptunk kérdéseink ellenére. A wellness részleg élvezhetetlen volt.
Átlagos 2016. május 19.a párjával járt itt
Az ország K. -i részén számos helyen nem jártam,igy esett választás Hajdúszoboszlóra,ahol 3 éjszakát töltöttem barátommal a Wellness Hotel-M szállóban. Kocsival érkeztünk,de a megadott cim megtalálása nem tartozott a legegyszerűbb feladatok közé.
Átlagos 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Megérkezésünk után minden a maga módján ment. A vacsora bőséges volt. Hiányzott valami program, vagy ajánlat. A korlátlan szolgáltatások csak papíron voltak meg. Az ajándék masszás-ért többször kellett szólni. Mi feltaláltuk magunkat, végül is jól éreztük magunkat!
Átlagos 2016. április 1.a párjával járt itt
A Wellness részleg nagyon gyenge, a személyzet készséges, barátságos.
Pihenésre alkalmas, viszon ****-os szállodától többet vártam.
Ha nem lett volna a közelben látni való, unalmas lett volna.
Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóGábor Áron 34.
+36 52 557050
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1600 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: 1600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség
Wellness Hotel Szindbád