Szuper Gyógyfürdő!

Hajdúszoboszlói Gyógyfürdő HajdúszoboszlóHajdúszoboszlói Gyógyfürdő Hajdúszoboszló a térképen

Kihagyhatatlan 2022. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. augusztus 15.
A gyógyfürdő nagyon jó, kellemes környezet, nagy tisztaság. Több hőfokú a medencék hőmérséklete. Mindenki talál számára megfelelő medencét. Mindenkinek szívből ajánlom!

Hajdúszoboszlói Gyógyfürdő további értékelései

2023.06.15a párjával
Nem lenne rossz, de az intézmény, ahhoz képest, hogy mekkora forgalmat bonyolít le, rendkívül elhanyagolt. A fű minőségén már javítottak a tavalyi állapotokhoz képest, de még messze elmarad ahhoz képest, hogy a fű itt az intézmény ékességének kellene lennie. Nincs öntöző rendszere, pedig ez...
2022.12.29a párjával
Évekkel ezelőtt sokszor jártunk a fürdőben, jó vize miatt szerettük.. Idő hiányában most csak kívülről csodáltuk meg az építményt és a Dr. Pápai Vajna Ferenc a"Hévizek Atyja" szobrát.
2022.08.16a párjával
Évente kétszer járunk Hajdúszoboszlóra, és minden alkalommal megyünk a gyógyfürdőbe. Kiváló vízminőség, igazán segít a reumás panaszainkon. Tiszta környezet, segítőkész személyzet. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló