Hajdúszoboszlói Gyógyfürdő Hajdúszoboszló

4,6
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Hajdúszoboszlói Gyógyfürdő Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlói Gyógyfürdő HajdúszoboszlóHajdúszoboszlói Gyógyfürdő Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszlói Gyógyfürdő Hajdúszoboszló bemutatkozása

A hajdúszoboszlói gyógyfürdőben 3 beltéri és 4 kültéri gyógyvizes medence áll azon vendégek rendelkezésére, akik csendben lazítanának egyet. Ősszel és télen igazán különleges élmény a 38 fokos vízben elfeledkezni a hideg időről, vagy ha az évszak engedi, gyönyörködni a hóesésben.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszlói Gyógyfürdő Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2023. június 15.a párjával járt itt
Nem lenne rossz, de az intézmény, ahhoz képest, hogy mekkora forgalmat bonyolít le, rendkívül elhanyagolt. A fű minőségén már javítottak a tavalyi állapotokhoz képest, de még messze elmarad ahhoz képest, hogy a fű itt az intézmény ékességének kellene lennie. Nincs öntöző rendszere, pedig ez alap kellene lennie.
1947
Kihagyhatatlan 2022. december 29.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt sokszor jártunk a fürdőben, jó vize miatt szerettük.. Idő hiányában most csak kívülről csodáltuk meg az építményt és a Dr. Pápai Vajna Ferenc a"Hévizek Atyja" szobrát.
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 16.a párjával járt itt
Évente kétszer járunk Hajdúszoboszlóra, és minden alkalommal megyünk a gyógyfürdőbe. Kiváló vízminőség, igazán segít a reumás panaszainkon. Tiszta környezet, segítőkész személyzet. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 15.a párjával járt itt
A gyógyfürdő nagyon jó, kellemes környezet, nagy tisztaság. Több hőfokú a medencék hőmérséklete. Mindenki talál számára megfelelő medencét. Mindenkinek szívből ajánlom!
Kihagyhatatlan 2022. május 21.gyerekekkel járt itt
Mondhatjuk, hogy Hajdúszoboszló legfőbb nevezetessége a gyógyfürdő, gyakorlatilag erről lett országosan és Közép-Európa szerte is ismert ez az egykori csendes mezőváros. Nem hittem volna, de majdnem 100 évvel ezelőtt, 1927-ben nyitott meg ezen a helyen a fürdő.
Hajdúszoboszlói Gyógyfürdő Hajdúszoboszló - EgyébHajdúszoboszlói Gyógyfürdő Hajdúszoboszló - EgyébHajdúszoboszlói Gyógyfürdő Hajdúszoboszló - EgyébHajdúszoboszlói Gyógyfürdő Hajdúszoboszló - EgyébHajdúszoboszlói Gyógyfürdő Hajdúszoboszló - EgyébHajdúszoboszlói Gyógyfürdő Hajdúszoboszló - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 132 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.