Elképesztő

Hajdúszoboszlói Gyógyfürdő HajdúszoboszlóHajdúszoboszlói Gyógyfürdő Hajdúszoboszló a térképen

Átlagos 2023. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. június 15.
Nem lenne rossz, de az intézmény, ahhoz képest, hogy mekkora forgalmat bonyolít le, rendkívül elhanyagolt.
A fű minőségén már javítottak a tavalyi állapotokhoz képest, de még messze elmarad ahhoz képest, hogy a fű itt az intézmény ékességének kellene lennie. Nincs öntöző rendszere, pedig ez alap kellene lennie. Sok helyen egy átlagos rét, vagy birka legelő különbül néz ki mindazok mellett, hogy ez Magyarország legnagyobb fürdő komplexuma.
Sosem értettem, hogy a fedett részekben a csurgók, a buzgárok és egyéb érdekességek, miért nem mennek folyamatosan.
Sosem értettem, hogy egy Európai nevezetességű fürdő komplexumban miért csak óránként megy a hullám fürdő és csak 10 percre. A kezelő azt mondta, hogy akkor folyamatosan figyelniük kellene az embereket. Nem értem, hogy egy ekkora intézményben ez miért probléma?
Elkezdték feltölteni a tengerparti utánzatú medencét tűzoltó tömlőkről. Megnéztem a hőfokot, hogy mégis milyen vízzel. Elképesztő, de 10 fokos csap hideg vízzel!!! Ha nem tudnám, hogy a településen annyi termál víz folyik folyamatosan szanaszét, hogy több lakónak csak úgy befolyik a portájára, nem is csodálkoznék. Még az utcán is van szökőkút, ahol, termál víz folyik folyamatosan. Épp csak a strandra nem tud befolyni? Minden második medence vízhőfoka csap hideg. Ezeknek a medencéknek a melegét kizárólag a nap melegíti, mert épp rásüt. Miért??
Mikor bementünk a feltöltés alatt álló medencébe, egyszer csak elő került egy fütyüllős ember össze ráncolt szemöldökkel, és torka szakadtából fűtykölt. Nem értem, hogy egy ekkora komplexumban nem telik kordon szalagra, és valamiféle útba igazító táblára, ahol illedelmesen megkérik a kedves vendégeket, hogy a feltöltés alatt ne használják a medencét? Nem ! Inkább fütykölt!
Úgy éreztem magam, hogy épp csak nem rugdostak fenéken. Végül is örülhetünk, hogy egyáltalán beengednek.
Észrevétel: Azt látom, hogy az intézmény vezetői nem tartanak bejárásokat a strand területén, ahol is kiderülnének ezek a hiányosságok. Ha mégis lenne ilyen napi bejárás, akkor biztosan felteszik a szemellenzőket, hogy ne lássák a problémákat.
Jó lenne azért látni valamiféle szándékot arra, hogy a fürdő minőségét legalább nulla állapotra fel akarják húzni.
Mindezektől eltekintve összességében jól éreztük magunkat. "Ha ló..ar van, veréb is van"

Hajdúszoboszlói Gyógyfürdő további értékelései

2022.12.29a párjával
Évekkel ezelőtt sokszor jártunk a fürdőben, jó vize miatt szerettük.. Idő hiányában most csak kívülről csodáltuk meg az építményt és a Dr. Pápai Vajna Ferenc a"Hévizek Atyja" szobrát.
2022.08.16a párjával
Évente kétszer járunk Hajdúszoboszlóra, és minden alkalommal megyünk a gyógyfürdőbe. Kiváló vízminőség, igazán segít a reumás panaszainkon. Tiszta környezet, segítőkész személyzet. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2022.08.15a párjával
A gyógyfürdő nagyon jó, kellemes környezet, nagy tisztaság. Több hőfokú a medencék hőmérséklete. Mindenki talál számára megfelelő medencét. Mindenkinek szívből ajánlom!
Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló