Party Csárda & Szabadidőpark Halászi

Golden Ball Club Hotel Győr - Wellness kikapcsolódás
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Party Csárda & Szabadidőpark Halászi vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2020. július 3.gyerekekkel járt itt
Úgy tűnik, inkább vizitúrázókra, előre bejelentett csoportokra számít az étterem. Elég jók az ételek, de nem túl nagyok az adagok és ehhez képest kicsit drága. Június végén, elég meleg időben, de még nem kánikulában, az ebédidő vége felé érkeztünk kisgyerekekkel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Kiváló 2019. június 24.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek voltunk a csárdában, mert annyira tetszett a környezet, és úgy döntöttünk, ha arra járunk, nem hagyjuk ki a halászlevet. A Mosoni-Duna partján található az étterem, egy hangulatos, nyugodt környezetben. Halászlevet ettünk, ami gazdagon tele volt halhússal. Hozzá omlós Lipóti Pékségből származó kenyeret kaptunk. Kedves, és segítőkész volt a pincér.