Bársonyosan kiválló!

Velvet Bisztro & Restaurant HalmajVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj a térképen

Kiváló 2016. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. október 9.
Az étterem a 3-as számú főút mellett található 23-24 km-re Miskolctól Kassa irányában! Kb. 4 hónapja nyílt meg, már régebben is kiakartam próbálni, de nem volt erre utam csak most! Most már tudom, hogy a következő közös családi ünneplés hol lesz!
Az ételek amit ettem kivalló volt csak ajánlani tudom mindenkinek.
A pincérek kedvesek voltak mind a leves mind a második, sőt a kávé után is megkérdezték ízlett-e!
Az étterem mind a három helyisége kellemes hangulatú, kiváló ár érték arányú!
A tisztaság is elsőosztályú az étterem minden részében!
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Velvet Bisztro & Restaurant Halmaj - EgyébVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étlap/itallapVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étlap/itallapVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étlap/itallapVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étlap/itallapVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étel/italVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - BelsőVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - MosdóVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - EgyébVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - BelsőVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - BelsőVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - EgyébVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étel/italVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étel/italVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - EgyébVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - BelsőVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - BelsőVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - BelsőVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Külső képVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étlap/itallapVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étlap/itallapVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - BelsőVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - EgyébVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - EgyébVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Egyéb

Velvet Bisztro & Restaurant további értékelései

2020.03.11családjával
Valójában nem ide készültünk, de a tervezett helyen rendezvény miatt nem volt hely. Legközelebb egyből itt foglalunk asztalt! Öten voltunk, három félét ettünk, nekem a borjúpaprikás juhtúrós galuskával fenséges volt, alig bírtam megenni az adagot, még szerencse, hogy csak gyerekadag húslevest...
2019.07.10barátokkal
Az étterem szép, tiszta az ételek ízletesek, finomak voltak. A leveshez kapott kenyér száraz volt. Sok a légy az étteremben ez így elég gáz. Összességében az ételek miatt érdemes ide betérni. Ajánlom ezt az éttermet!
2019.04.19családjával
Délután tértünk be családdal erre a csendes helyre, a kiszolgálás döcögös volt...... Viszont az ételek ízvilága mindent überelt!
Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
Programokkal teli tavaszi hétvége