Velvet Bisztro & Restaurant Halmaj

Aurora Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

Velvet Bisztro & Restaurant Halmaj vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
Kiváló 2020. március 11.családjával járt itt
Valójában nem ide készültünk, de a tervezett helyen rendezvény miatt nem volt hely. Legközelebb egyből itt foglalunk asztalt! Öten voltunk, három félét ettünk, nekem a borjúpaprikás juhtúrós galuskával fenséges volt, alig bírtam megenni az adagot, még szerencse, hogy csak gyerekadag húslevest rendeltünk előtte.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. július 10.barátokkal járt itt
Az étterem szép, tiszta az ételek ízletesek, finomak voltak. A leveshez kapott kenyér száraz volt. Sok a légy az étteremben ez így elég gáz. Összességében az ételek miatt érdemes ide betérni. Ajánlom ezt az éttermet!
Kiváló 2019. április 19.családjával járt itt
Délután tértünk be családdal erre a csendes helyre, a kiszolgálás döcögös volt...... Viszont az ételek ízvilága mindent überelt!
Kiváló 2016. október 9.egyedül járt itt
Az étterem a 3-as számú főút mellett található 23-24 km-re Miskolctól Kassa irányában! Kb. 4 hónapja nyílt meg, már régebben is kiakartam próbálni, de nem volt erre utam csak most! Most már tudom, hogy a következő közös családi ünneplés hol lesz! Az ételek amit ettem kivalló volt csak ajánlani tudom mindenkinek.
Velvet Bisztro & Restaurant Halmaj - EgyébVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - EgyébVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - BelsőVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - BelsőVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - BelsőVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Külső képVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étlap/itallapVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étlap/itallapVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - BelsőVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - EgyébVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - EgyébVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étel/italVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étel/italVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - EgyébVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étlap/itallapVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étlap/itallapVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étlap/itallapVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étlap/itallapVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Étel/italVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - BelsőVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - MosdóVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - EgyébVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - BelsőVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - BelsőVelvet Bisztro & Restaurant Halmaj - Egyéb