Ciao-ciao Cukrászda Harkány

2025.01.01-ig
Dráva Hotel Harkány

Ciao-ciao Cukrászda Harkány vélemények

Kiváló 2022. március 18.barátokkal járt itt
A pizza hatalmas és isteni, nagyon vékony a tésztája,
nagyon jó minőségű és sok a feltét.
A menü finom és tartalmas, a tészták ízletesek.
A kiszolgálás kedves, barátságos és gyors.
Kiváló 2022. március 18.barátokkal járt itt
Minden szuper volt!!! Étel, ital, kiszolgálás, tisztaság! Barátságos felszolgálás!!! Még ilyen finom vékony, olasz pizzát nem ettem, bőséges, ízletes!
Ciao-ciao Cukrászda Harkány - Egyéb
Kiváló 2022. március 18.barátokkal járt itt
Szenzációs fogadás, precíz felszolgálás...ha Szolnokon lenne állandó vendég lennék.
A pizza az olaszországival vetekszik, minden 5 csillagos.
Bármikor ajánlanám, a legjobb!
Köszönjük Szolnokról
Ciao-ciao Cukrászda Harkány - Egyéb
Kiváló 2021. november 10.a párjával járt itt
Siklós-Harkány körzetében a legjobb pizzéria!
Gyors kiszolgálás/ házhozszállítás.
Mindig tiszta környezet.
Kiváló 2020. szeptember 23.családjával járt itt
Ha lenne ilyen díj, szerintünk az övék lenne. Ugyanis 30 fokos melegben, ami a harkányi nap alatt még többnek tűnik, az ember fiai, lányai (vagyis: mi) sorra látogatják a kisváros fagyizóit. Ha nem is mindet, de majdnem. Nevezett a városka központjában van, ki sem lehet kerülni. Itt nincs hosszú sorban állás, és villámgyors kiszolgálás.
Ciao-ciao Cukrászda Harkány - BelsőCiao-ciao Cukrászda Harkány - Étel/italCiao-ciao Cukrászda Harkány - BelsőCiao-ciao Cukrászda Harkány - BelsőCiao-ciao Cukrászda Harkány - BelsőCiao-ciao Cukrászda Harkány - Étlap/itallapCiao-ciao Cukrászda Harkány - Külső kép
Kiváló 2018. február 25.a párjával járt itt
A parommal jarunk ide Mar evek ota ez a legjobb hely harkanyban a fagylalt iminosege es ize miatt megeri pecsrol is lejonni hetente tobbszor fantasztikus gyumolcs kelyhek mellett ottvan a hazilag keszitett sutemeny ami felejthetettlen elmenyt nyujt a kave is finom kedves a kiszolgalas mindenkinek ajanlom ezt a helyet csak igy tovabb ciao-ciao cukraszda csapata.
Kiváló 2017. június 16.barátokkal járt itt
Minden nyáron eljövünk ide a barátainkkal 2-3 hetente hétvégén fagyizni már vagy 5-6 éve amióta felfedeztük. Igaz nem lakunk túl messze csak kb. 30 Km-re de megéri minden alkalommal mert a legfinomabb fagyi kelyheket itt fogyasztjuk. Hangulatos hely a kiszolgálás is kitűnő.....asszem most hétvégén sem hagyjuk ki :)
Ciao-ciao Cukrászda Harkány - Étel/italCiao-ciao Cukrászda Harkány - Étel/italCiao-ciao Cukrászda Harkány - Étel/italCiao-ciao Cukrászda Harkány - Étel/italCiao-ciao Cukrászda Harkány - Étel/ital
Kiváló 2017. május 4.a párjával járt itt
A főúton található a cukrászda Harkány közepén, így akkor is belebotlottunk volna, ha a honlapon nem olvasok róla. Széles választék, vagy 16 féle fagyi, hatalmas adagok, ha nincs is egészen 10 dkg egy gombóc, akkor is szép adag 200 Ft-ért. Kedves mosolygós fiatal lány szolgált ki, a fagyi - fekete erdő, eper, gránátalma - minősége jó.
Átlagos 2016. május 27.a párjával járt itt
Kávéra, forró csokoládéra és finom cukrászsüteményre vágyódtunk ezen az április-végi, hűvös, szeles nyirkos délután. Sajnos forró csokoládé nem volt, csak kakaó, ami nem volt igazán jóízű. A kávé elég jó, a sütemények inkább gyenge közepesek. Fagylaltkóstoláshoz az idő miatt nem volt kedvünk.