Katalin Vendéglő Harkány

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
2024.06.14-ig
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós

Katalin Vendéglő Harkány vélemények

Kiváló 2017. április 11.családjával járt itt
Immár sokadszorra látogattunk el ebbe a kellemes vendéglőbe, élvezni a finom, házias ízeket, az önzetlen vendégszeretet. Ilyen előzékeny kiszolgálással még soha, sehol nem találkoztunk. A halászlé igazán kitűnő, finom a házi sonkával, sajttal töltött csirkemell, a palacsinta fenomenális.
Kiváló 2017. március 21.a párjával járt itt
Az étterem kellemes környezetben áll, a kiszolgálás és az étel kifogástalan, vacsorázni kiváló hely . Végig jártuk a belváros vendéglőit, de sehol nem hallottunk húst klopfolni és finom illatok kíséretében húst sülni. Házi sonkával és sajttal töltött csirke és a cigány-pecsenye is remek volt, a tejfölös uborka salátát alig bírtuk nem megenni önmagában ! :)
Kiváló 2016. augusztus 23.családjával járt itt
Nagyon elégedettek voltunk az itt elfogyasztott ebéddel. A kiszolgálás nem csak kifogástalan, de elmondható, hogy ilyen családias vendégszeretettel ritkán találkozik az ember. Az ételek bőségesek, nagyon finomak, háziasan elkészítve. A vendéglátás minden csínja Kati néni zsigereiben van. Sokan tanulhatnának tőle.
Kiváló 2016. július 25.gyerekekkel járt itt
Meg tudom erősíteni a többi értékelő bejegyzését, nagyon kedves Kati néni szolgált ki minket egy családias vendéglőben. Jól éreztük magunkat, finomat ettünk és nem is volt drága.
Kiváló 2016. július 17.a párjával járt itt
Az interneten olvasott jó vélemények alapján kerestük meg ezt az étteremet, és a várakozásunkat beváltotta. A szó legjobb értelmében egyszerű, házias környezetbe csöppentünk. Szívélyes gondoskodásban volt részünk, miközben minden vendég úgy érezhette magát, mintha ő kapná Katalin asszonytól a legnagyobb figyelmet.
Kiváló 2015. október 17.barátokkal járt itt
Budapestről érkeztünk négyen és az a 16-ban szálltunk meg. A tökéletes és fantasztikus vendéglátást tovább fokozta a nem mindennapi fogadtatás ami a Katalin vendéglőbe ért minket. Ez a visszafogott, csöndes, környezet az, amire vágytunk, a Budapesti zajos, stresszes város után. Aranyos felszolgáló néni várt minket, aki rendkívül, kedves és figyelmes volt.
Kiváló 2014. november 18.a párjával járt itt
2014. okt. 31-én jártunk a férjemmel ebben a nagyon családias, minden igényt kielégítő étteremben. Nem hivalkodó, szerény, de annál kellemesebb hangulata van. Házias ízek, nagyon kedves, odaadóan gondoskodó tulajdonosnő a jellemzőek rá. A halászlé, a húsleves háziasan volt elkészítve, nagyon finom volt.
Kiváló 2014. október 14.a párjával járt itt
Arban es minösegben Harkanyban alegjobb. Mindenkinek ajanljuk. A magyaros etelektöl kezdve a különbözö halakon keresztül a szanyasokig minden rendelhetö,söt egyeni kereseket is teljesitenek. A szep teraszon csaladias hangulat es gyors,udvarias kiszolgalas tartozik.
In Preis und Qualität das Beste in Harkany. Ich empfehle weiter.
Mosoni Geza Nemetorszag
Deutschland
Katalin Vendéglő Harkány - Külső kép
2016. augusztus 11. járt itt
Az ételek kiválóak voltak, a kiszolgálás nagyon gyors és kedves!
A hely igazi retro élmény, mintha a vidéki nagynénjéhez menne az ember enni! Kati néni nagyon kedves és segítőkész, az ajándék palcsintáról és kávéról nem is beszélve...
Gyenge 2021. augusztus 9.a párjával járt itt
Elsők a német vendégek, kb 2,5 órát vártunk a vacsinkra. A hosszú várakozást egyensúlyba hozta az étel, ami nagyon finom volt. Ez az egy szerencse, amúgy felálltunk volna és eljövünk. Környezet, nyugodt csendes, árnyékos, szép. Családi hangulat, csak sajnos a külföldi vendégek, elsőbbséget élveznek, pedigugyan azt a magyar forintot költjük mint ők. ! ! !