Pappék

Pappék adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó
Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2019.08.22

Kiváló 2014. november 18.a párjával járt itt
2014. okt. 31-én jártunk a férjemmel ebben a nagyon családias, minden igényt kielégítő étteremben. Nem hivalkodó, szerény, de annál kellemesebb hangulata van. Házias ízek, nagyon kedves, odaadóan gondoskodó tulajdonosnő a jellemzőek rá. A halászlé, a húsleves háziasan volt elkészítve, nagyon finom volt.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
2012-ben, Karácsonykor voltunk a szállodában. 4 csodálatos éjszakát töltöttünk el ezen a mesebeli, varázslatos helyen. Amikor itt jártunk, még nagyon új volt a szálloda, mindössze egy hete volt nyitva, de ez nem érződött a kiszolgáláson. Rendkívül kedves a személyzet és segítőkész.
Kiváló 2018. május 3.családjával járt itt
Ismét élvezhettük Katika vendégszeretetét ebben a hangulatos, családias, jó hangulatú, nyugalmat sugárzó étteremben. Mindig frissen készült, nagyon ízletes ételek, kedvesség, igényesség jellemzi ezt a Harkány határában található, csendes, saját parkolóval rendelkező "nyugalom szigetét".