A16 Panzió Harkány

4,6
a 88 harkányi szállás közül
Panzió minősítés alatt

A16 Panzió Harkány bemutatkozása

Harkány Magyarország egyik legkedveltebb gyógyfürdőhelye Pécstől mindössze 25 kilométerre található, a Villányi borvidék közvetlen közelében. Európában egyedülálló a harkányi gyógyvíz, 60-70 métermélyről tör fel a 60 fokos gyógyvíz, ami kiválóan gyógyítja a bőrbetegségeket, a mozgásszervi problémákat, valamint a nőgyógyászati panaszokat is enyhíti.

4Szolgáltatás
2025.01.01-ig
Dráva Hotel Harkány

A16 Panzió Harkány vélemények

Kiváló 2018. július 28.csoporttal járt itt
Bortúrán voltunk a villányi szőlőkben, és egész véletlenül esett a választás erre a panzióra. A neve nem igazán karakteres, nem tudtam, mit várjak. Megérkezve kellemes meglepetés volt, hogy a légkör barátságos, mondhatni családias volt. A szobák szokatlanul tágasak, semmi zsúfoltság, ugyanez mondható el a fürdőszobáról is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2014. március 4.a párjával járt itt
Valentin napon látogattunk el egy hétvégére Harkányba, az A16 panzióba. Az elhelyezkedése kiváló, egy kis kellemes sétával a szép erdősített parkon át már ott is vagyunk a helyi fürdő bejáratánál. A panzió ár-érték aránya tökéletes: gyönyörű a stílusa, sok gondot fordítottak a kialakítására, a színvilág kidolgozására.