Maroon

Maroon adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2018.07.28
Utoljára itt2021.06.29

Kiváló 2018. július 29.gyerekekkel járt itt
Ezúttal kihagytuk a desszertet egy étteremben [moderálva - a szerk. ], hogy megkóstolhassuk ennek a jóhírű cukrászdának a kínálatát. Hangulatos kis hely, az ember előszöz legelteti a szemét, amikor belép, hogy mi minden van. . . Süteményeket kóstoltunk. A pannacotta hibátlan volt, hozta az olasz minőséget.
Kiváló 2018. július 28.gyerekekkel járt itt
Sokadjára tértünk vissza a csodálatos panorámával rendelkező cukrászdába, ahol a kilátás és a környezet megalapozza a minőségi süteményélményt. A kirendelt édességek nagyon finomak voltak, a limonádét gondolom csak kissé túlárazottnak fél liter egy ezres körül, vagyis drágább, mint egy szép szelet süti, de legalább zúzott jéggel, gyümölccsel érkezett.
Kiváló 2018. július 29.gyerekekkel járt itt
Azóta szerettük volna kipróbálni a helyet, mióta láttuk egy ikonikus tv műsorban, úgyhogy az első adandó alkalommal, hogy dolgunk volt Miskolcon, oda vezetett az utunk. Hát, szerelem elsőre. Mi imádjuk ezt a fiatalos dizájnt, amin látszik, hogy régi bolthelyiségből alakították át, de ez is hozzájárul varázsához.