Ametiszt Hotel Harkány
7815 Harkány, Szent István u. 26-28.

Ametiszt Hotel Harkány a térképen

Ametiszt Hotel Harkány értékelése:

4. helyezett a 84 harkányi szállás közül
13. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Ametiszt Hotel Harkány bemutatkozása

A híres harkányi gyógyvíz ajánlott izületi és reumatikus panaszok enyhítésére, nőgyógyászati gyulladások vagy bőrbetegségek kezelésére, valamint baleseti utókezelésekre. Az Ametiszt Hotel Harkány központi helyen, a gyógyfürdőtől csupán 250 méterre, de a főutca forgalmától védve helyezkedik el.

Ametiszt Hotel Harkány képei

Ametiszt Hotel Harkány vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Két éjszakát töltöttünk ott, minden nagyon rendben volt!

A szoba kényelmes, a személyzet kedves és segítőkész.

Az ételek is finomak voltak!

A Központi elhelyezkedés ellenére csendes békés hotel.

Jó lenne egyszer nyáron is viszatérni, addig is csak ajánlani tudom mindenkinek, aki HArkánybanjár

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Közel van a nagy strand, bolt, étterem, fagyizó, stb. Csendes hely. Személyzet barátságos. Kényelmes fekhely. Klíma (fizetős) . Free WiFi. Sajnos a bejárati oldalon laktunk. Az utca túloldalán buta szomszéd már 7 óra előtt füvet nyírt, ez mondjuk nem jellemző.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Barátságos személyzet, tiszta szoba, reggeli a svédasztalon megfelelő, Jó a fekvése a hotelnek, program szervezés megfelelő, nekünk külön jó volt hogy nem dohányzó a hotel.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 6.
Kellemes,tiszta,rendezett környezet. A személyzet mosolygós,segítőkész. Az étterem kínálata nem túl nagy,de az ételek elegendőek és nagyon finomak voltak. A személyzet udvarias,figyelmes. Az egyetlen hiányosság,hogy a szobában nem volt poggyász lerakó pult, bár a hely meg volt rá. Igy a bőröndöt a földre kellett letenni,ami nem túl kényelmes.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
Az éjszakai 20C nekem kevés. Az üzletvezető viszont azt állítja, hogy ez megszokott, és elfogadott. Egy hősugárzóval, a szállás kiváló lehet a fázósaknak is.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1.
Egyik Péntektől-Vasárnapig voltunk Harkányban wellnessezni a férjemmel. Az interneten foglaltuk le a szállást,kíváncsian vártuk,hogy mit kapunk a pénzünkért. Egyszerű szobát kaptunk a földszinten, szinte közvetlen a recepció mellet, így pihenni sokat nem lehetett, bár sokat nem is voltunk a szálláson(a fürdőben voltunk, amennyit csak lehetett).

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
visszatérő vendégek voltunk,a szálloda semmit nem veszített a korábbi színvonalából. kedves fogadtatás a recepción,ragyogó tisztaság mindenhol. finomak voltak a reggelik,és a vacsorák,
az örök ifjú tulajdonos jó gazda módjára irányítja a hotelt. . bátran merem ajánlani mindenkinek,. egyetlen kis észrevétel,hogy a fürdőbe nagyon magason van a tükör ,igy szinte használhatatlan.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Néhány napos pihenésre érkeztünk az Ametiszt hotelbe. Nagyon kedves fogadtatás után megkaptuk a szobánkat, ami tiszta és kellemes volt, ám a fürdőszoba rettenetesen kicsi (1. 20x1. 60 cm! ! ! ), ami sokszor zavaró volt, főként a zuhanyzás alkalmával, amikor még ráadásul a víz nyomása is gyengére volt állítva.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közel a fürdőhöz, szép környezetben helyezkedik el.
Udvarias kedves figyelmes személyzet. Az ellátás is változatos és finom.
Egyszeri alkalomra még teljes árú fürdőbelépőt is kaptunk. Ami az árakat tekintve egy kellemes meglepetés volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Egészen biztos ha legközelebb Harkányba megyünk megint itt fogunk megszállni.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 6.
Megfelelő és a szükséges mozgásigényt tekintve tökéletes távolságban fekvő szálloda a harkányi termálfürdőtől. Csendes, szívélyes és mosolygós személyzettel és udvarias kiszolgálással az étteremben. Az ellátást tekintve az éttermi kínálat megfelelő, az ételek minősége igényes kivitelű, a diétásan étkezők számára sem megterhelő fűszerezettségű.

Harkány
8 nap/7 éjszaka 10.952,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.178,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.05.03-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
5 nap/4 éjszaka 14.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, beltéri és szabadtéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.03. - 2020.12.20.
Andrea & Mónika Vendégház
Érvényes: 2020.05.31-ig
Baranya Hotel
Harkány
2-5 éjszaka 7.580,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, állatbemutatóval, beltéri és szabadtéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 3.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.09-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.870,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, üdvözlőitallal, parkolással
2020.10.30. - 2020.11.01.

Szállodák Harkányban és környékén
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Mediterrán nyár (min. 2 éj)
Csobbanás a Dráva Hotelben (min. 4 éj)

HarkányX