Ametiszt Hotel Harkány

4,7
2. helyezett
a 87 harkányi szállás közül
Kategória
Szálloda (Hotelstars minősítés nélkül)
Ametiszt Hotel Harkány
Ametiszt Hotel HarkányAmetiszt Hotel Harkány
Ametiszt Hotel HarkányAmetiszt Hotel Harkány
45 fotó

Ametiszt Hotel Harkány bemutatkozása

A híres harkányi gyógyvíz ajánlott izületi és reumatikus panaszok enyhítésére, nőgyógyászati gyulladások vagy bőrbetegségek kezelésére, valamint baleseti utókezelésekre. Az Ametiszt Hotel Harkány központi helyen, a gyógyfürdőtől csupán 250 méterre, de a főutca forgalmától védve helyezkedik el.

27 vendég értékelése alapján

4,4Szolgáltatás
4,7Étkezés
4,9Elhelyezkedés

Az Ametiszt Hotel Harkány legnépszerűbb csomagjai

Ametiszt Hotel Harkány - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
17.590 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel
2022.01.04-ig
Ametiszt Hotel Harkány - Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
Pezsdítő nyár Harkányban
62.370 Ft / 2 fő / 3 éj-től reggelivel
2021.09.29-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Ametiszt Hotel Harkány vélemények

Kiváló 2020. augusztus 9.a párjával járt itt
A szobák nagyon tiszták, a személyzet szuper kedves és mosolygós. A reggeli ugyan nem változatos, de minden nap tudtunk mást enni. A szálloda elhelyezkedése kiváló. Kicsit messze van a strand bejárata, de egy kis sétával tökéletes. Nem gondolom, hogy itt "személyzet" van.
Kiváló 2019. december 8.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk ott, minden nagyon rendben volt!

A szoba kényelmes, a személyzet kedves és segítőkész.

Az ételek is finomak voltak!

A Központi elhelyezkedés ellenére csendes békés hotel.

Jó lenne egyszer nyáron is viszatérni, addig is csak ajánlani tudom mindenkinek, aki HArkánybanjár
Kiváló 2019. július 26.a párjával járt itt
Közel van a nagy strand, bolt, étterem, fagyizó, stb. Csendes hely. Személyzet barátságos. Kényelmes fekhely. Klíma (fizetős) . Free WiFi. Sajnos a bejárati oldalon laktunk. Az utca túloldalán buta szomszéd már 7 óra előtt füvet nyírt, ez mondjuk nem jellemző.
2019. március 18.a párjával járt itt
Barátságos személyzet, tiszta szoba, reggeli a svédasztalon megfelelő, Jó a fekvése a hotelnek, program szervezés megfelelő, nekünk külön jó volt hogy nem dohányzó a hotel.
4Tisztaság
2018. március 6.a párjával járt itt
Kellemes,tiszta,rendezett környezet. A személyzet mosolygós,segítőkész. Az étterem kínálata nem túl nagy,de az ételek elegendőek és nagyon finomak voltak. A személyzet udvarias,figyelmes. Az egyetlen hiányosság,hogy a szobában nem volt poggyász lerakó pult, bár a hely meg volt rá. Igy a bőröndöt a földre kellett letenni,ami nem túl kényelmes.
4Szolgáltatások
2017. december 11.családjával (gyerekekkel) járt itt
Az éjszakai 20C nekem kevés. Az üzletvezető viszont azt állítja, hogy ez megszokott, és elfogadott. Egy hősugárzóval, a szállás kiváló lehet a fázósaknak is.
2017. október 1.a párjával járt itt
Egyik Péntektől-Vasárnapig voltunk Harkányban wellnessezni a férjemmel. Az interneten foglaltuk le a szállást,kíváncsian vártuk,hogy mit kapunk a pénzünkért. Egyszerű szobát kaptunk a földszinten, szinte közvetlen a recepció mellet, így pihenni sokat nem lehetett, bár sokat nem is voltunk a szálláson(a fürdőben voltunk, amennyit csak lehetett).
3Személyzet
3Tisztaság
3Kényelem
3Szolgáltatások
3Étkezés
Kiváló 2017. szeptember 19.a párjával járt itt
visszatérő vendégek voltunk,a szálloda semmit nem veszített a korábbi színvonalából. kedves fogadtatás a recepción,ragyogó tisztaság mindenhol. finomak voltak a reggelik,és a vacsorák,
az örök ifjú tulajdonos jó gazda módjára irányítja a hotelt. . bátran merem ajánlani mindenkinek,.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már
Kiváló 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Néhány napos pihenésre érkeztünk az Ametiszt hotelbe. Nagyon kedves fogadtatás után megkaptuk a szobánkat, ami tiszta és kellemes volt, ám a fürdőszoba rettenetesen kicsi (1. 20x1. 60 cm! ! ! ), ami sokszor zavaró volt, főként a zuhanyzás alkalmával, amikor még ráadásul a víz nyomása is gyengére volt állítva.
3Kényelem
Itt fényképeztem:
Ametiszt Hotel Harkány - Medence/kert
2017. április 26.a párjával járt itt
Közel a fürdőhöz, szép környezetben helyezkedik el. Udvarias kedves figyelmes személyzet. Az ellátás is változatos és finom. Egyszeri alkalomra még teljes árú fürdőbelépőt is kaptunk. Ami az árakat tekintve egy kellemes meglepetés volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Egészen biztos ha legközelebb Harkányba megyünk megint itt fogunk megszállni.
4Tisztaság
3Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
27 értékelés / 3 oldalon
Ametiszt Hotel Harkány a térképen
7815 HarkánySzent István u. 26-28.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, nem őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink