Ametiszt Hotel Harkány
7815 Harkány, Szent István u. 26-28.

Ametiszt Hotel Harkány a térképen

Ametiszt Hotel Harkány értékelése:

4. helyezett a 84 harkányi szállás közül
13. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Ametiszt Hotel Harkány bemutatkozása

A híres harkányi gyógyvíz ajánlott izületi és reumatikus panaszok enyhítésére, nőgyógyászati gyulladások vagy bőrbetegségek kezelésére, valamint baleseti utókezelésekre. Az Ametiszt Hotel Harkány központi helyen, a gyógyfürdőtől csupán 250 méterre, de a főutca forgalmától védve helyezkedik el.

Ametiszt Hotel Harkány képei

Ametiszt Hotel Harkány vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 9.
A szobák nagyon tiszták, a személyzet szuper kedves és mosolygós. A reggeli ugyan nem változatos, de minden nap tudtunk mást enni. A szálloda elhelyezkedése kiváló. Kicsit messze van a strand bejárata, de egy kis sétával tökéletes. Nem gondolom, hogy itt "személyzet" van. De ha mégis, tehát nem a tulajdonos az, aki nap mint nap ránk mosolyog, és lesi minden kívánságunkat, akkor KIEMELKEDŐ a teljesítményük!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Két éjszakát töltöttünk ott, minden nagyon rendben volt!

A szoba kényelmes, a személyzet kedves és segítőkész.

Az ételek is finomak voltak!

A Központi elhelyezkedés ellenére csendes békés hotel.

Jó lenne egyszer nyáron is viszatérni, addig is csak ajánlani tudom mindenkinek, aki HArkánybanjár

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Közel van a nagy strand, bolt, étterem, fagyizó, stb. Csendes hely. Személyzet barátságos. Kényelmes fekhely. Klíma (fizetős) . Free WiFi. Sajnos a bejárati oldalon laktunk. Az utca túloldalán buta szomszéd már 7 óra előtt füvet nyírt, ez mondjuk nem jellemző.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Barátságos személyzet, tiszta szoba, reggeli a svédasztalon megfelelő, Jó a fekvése a hotelnek, program szervezés megfelelő, nekünk külön jó volt hogy nem dohányzó a hotel.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 6.
Kellemes,tiszta,rendezett környezet. A személyzet mosolygós,segítőkész. Az étterem kínálata nem túl nagy,de az ételek elegendőek és nagyon finomak voltak. A személyzet udvarias,figyelmes. Az egyetlen hiányosság,hogy a szobában nem volt poggyász lerakó pult, bár a hely meg volt rá. Igy a bőröndöt a földre kellett letenni,ami nem túl kényelmes.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
Az éjszakai 20C nekem kevés. Az üzletvezető viszont azt állítja, hogy ez megszokott, és elfogadott. Egy hősugárzóval, a szállás kiváló lehet a fázósaknak is.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1.
Egyik Péntektől-Vasárnapig voltunk Harkányban wellnessezni a férjemmel. Az interneten foglaltuk le a szállást,kíváncsian vártuk,hogy mit kapunk a pénzünkért. Egyszerű szobát kaptunk a földszinten, szinte közvetlen a recepció mellet, így pihenni sokat nem lehetett, bár sokat nem is voltunk a szálláson(a fürdőben voltunk, amennyit csak lehetett).

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
visszatérő vendégek voltunk,a szálloda semmit nem veszített a korábbi színvonalából. kedves fogadtatás a recepción,ragyogó tisztaság mindenhol. finomak voltak a reggelik,és a vacsorák,
az örök ifjú tulajdonos jó gazda módjára irányítja a hotelt. . bátran merem ajánlani mindenkinek,. egyetlen kis észrevétel,hogy a fürdőbe nagyon magason van a tükör ,igy szinte használhatatlan.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Néhány napos pihenésre érkeztünk az Ametiszt hotelbe. Nagyon kedves fogadtatás után megkaptuk a szobánkat, ami tiszta és kellemes volt, ám a fürdőszoba rettenetesen kicsi (1. 20x1. 60 cm! ! ! ), ami sokszor zavaró volt, főként a zuhanyzás alkalmával, amikor még ráadásul a víz nyomása is gyengére volt állítva.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közel a fürdőhöz, szép környezetben helyezkedik el.
Udvarias kedves figyelmes személyzet. Az ellátás is változatos és finom.
Egyszeri alkalomra még teljes árú fürdőbelépőt is kaptunk. Ami az árakat tekintve egy kellemes meglepetés volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Egészen biztos ha legközelebb Harkányba megyünk megint itt fogunk megszállni.

Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.870,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2021.12.28-ig
Harkány
4 nap/3 éjszaka 12.178,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, szenteste ünnepi vacsorával, fürdőbelépővel, parkolással
2020.12.23. - 2020.12.26.
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-3 éjszaka 33.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gálavacsorával és korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg használattal, szilveszteri műsorral, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Érvényes: 2021.09.29-ig
Baranya Hotel
Harkány
2-3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.10.25.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal büféebéddel, wellness-részleg használattal, karácsonyi koktél akcióval, élőzenés karácsonyi esttel, stand up show-val, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 15.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.29-ig
Harkány
4 nap/3 éjszaka 8.795,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.28-ig

Szállodák Harkányban és környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Szilveszter (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)

HarkányX