csukati: Így kell csinálni! - Dráva Hotel Thermal Resort Harkány

5. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Így kell csinálni!

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az egyik legjobb hotel, melyben eddig jártam. Nem tudok negatívumot írni, csak sok-sok pozitív dolgot. Fantasztikus ételek, nemzetközi konyha, nagyon jó szakácsok, udvarias személyzet (mindenki), tisztaság, rend, nyugalom, csend. Rengeteg szolgáltatás: úszómedence, jakuzzi, pezsgőágy, sokféle dögönyöző, masszírozó elem a medencében, fitneszterem, bár, konferenciaterem.
Itt nagyon odafigyelnek a vendégre és azt éreztem, hogy a kedvemért, értem dolgoznak, hogy jól teljen az a pár nap, amit ott töltök.
Maximálisan ajánlom. Így kell egy szállodát működtetni!

Szeretnéd követni csukati felhasználót?    Igen

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
7815 Harkány
Bartók Béla u. 1.

2019. szeptember 1.
Igazság szerint a szállodába véletlenül foglaltunk helyet, de nem bántuk meg. Első benyomás, hogy gyermekbarát szálloda, ami viszont számunkra nem túl kedvező, mert mi pihenni, kikapcsolódni szeretünk egy wellness szállóban és nem a gyermekzsivajt, hisztit hallgatni, a pancsolásukat elviselni....

2019. augusztus 15.
11 Nap 10 éjszakára lakosztályt foglaltunk, a sokadik levélváltásra sikerült megérteni mit is szeretnék. Az érkezés napján egy hirtelen záport után azonnal egy beázással néztünk szemben, amire a szálloda válasza egy koszos felmosó vödör volt a mennyezeti lyuk alá.A párom szinte minden napon...

2019. május 3.
Kényelmes szoba, modern berendezés. A wellnesben úszási lehetőség és minimális melegvizes jacuzzi. /Gyógyvíz itt nincs/ Legemlékezetesebb az étkezés, minden nagyon finom volt. Konferencián voltunk, napos időben az előadóterem igen meleg volt, légkondi hiányában. Péntek éjjel szállodán kívüli igen...

Dráva Hotel Thermal Resort, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenő napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2019-12-20
 - Indián nyár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-21 - 2019-09-30
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vendégváróval, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-26