Scout65: Egy kellemes csalódás - Dráva Hotel Thermal Resort Harkány

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány értékelése
5. helyezett a 84 harkányi szállás közül

Egy kellemes csalódás

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Igazság szerint a szállodába véletlenül foglaltunk helyet, de nem bántuk meg. Első benyomás, hogy gyermekbarát szálloda, ami viszont számunkra nem túl kedvező, mert mi pihenni, kikapcsolódni szeretünk egy wellness szállóban és nem a gyermekzsivajt, hisztit hallgatni, a pancsolásukat elviselni. Ennek ellenére ezzel nem volt gond, mert mint kiderült- szerencsére - a medence alkalmatlan a gyermekek gondtalan fürdőzésére a mélysége miatt, így a gyermekesek valószínűleg a fürdőbe tették át székhelyüket. A medencéhez kapcsolódik a két problémánk közül az egyik, mégpedig a víz szaga. A wc szagosító és dohos szag keveréke, amit nem igazán értettünk. Elképzelhető, hogy a klór helyett egy újfajta szert használnak, csak reméljük, hogy nem a rendszerben található penész szaga volt, ellenben elég irritáló. A következő gondunk az ágy matracának puhasága volt. Szerintünk az átlaghoz képest is túl puha. Képtelenség volt benne aludni, pihenni, mindketten egész éjjel forgolódtunk, hánykolódtunk, fájt a gerincünk. Természetesen ez mindenki számára más komfortot ad, de nekünk egy kissé elrontotta az éjszakáinkat. Ezzel a negatv résznek vége.
A szoba, a berendezések, a fürdőszoba, a klimatizálás kifogástalan.
Az étteremről, az ételek választékáról, - annak ellenére, hogy nem olyan széles, mint a bükki hotelben [moderálva - a szerk.]- színvonaláról, minőségéről csak szuperlatívuszokban tudok beszámolni. Elképesztően jó volt minden, pedig gourmandok, gyakorló főző emberek vagyunk mindannyian. Helyi alapanyagokból, kiválóan készített, tálalt ételek. Bravó!
A személyzetről túl sokat nem tudunk mondani, ami kommunikáció volt velük, az nem hagyott maga mögött kifogást.
Köszönjük Dráva Termál Hotel!

Személyzet:
Szolgáltatások: Átlagos

Szeretnéd követni Scout65 felhasználót?    Igen

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
7815 Harkány
Bartók Béla u. 1.

2019. augusztus 15.
11 Nap 10 éjszakára lakosztályt foglaltunk, a sokadik levélváltásra sikerült megérteni mit is szeretnék. Az érkezés napján egy hirtelen záport után azonnal egy beázással néztünk szemben, amire a szálloda válasza egy koszos felmosó vödör volt a mennyezeti lyuk alá.A párom szinte minden napon...

2019. augusztus 1.
Az egyik legjobb hotel, melyben eddig jártam. Nem tudok negatívumot írni, csak sok-sok pozitív dolgot. Fantasztikus ételek, nemzetközi konyha, nagyon jó szakácsok, udvarias személyzet (mindenki), tisztaság, rend, nyugalom, csend. Rengeteg szolgáltatás: úszómedence, jakuzzi, pezsgőágy, sokféle...

2019. május 3.
Kényelmes szoba, modern berendezés. A wellnesben úszási lehetőség és minimális melegvizes jacuzzi. /Gyógyvíz itt nincs/ Legemlékezetesebb az étkezés, minden nagyon finom volt. Konferencián voltunk, napos időben az előadóterem igen meleg volt, légkondi hiányában. Péntek éjjel szállodán kívüli igen...

Dráva Hotel Thermal Resort, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Pihenő napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2019-12-20
 - Indián nyár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-21 - 2019-09-30
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vendégváróval, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-26