Scout65

Scout65 adatlapja

Regisztráció2019.09.01
Utoljára itt2023.03.31

Időpazarlás 2023. március 31.a párjával járt itt
Nem tudom ki hogy van vele, de nekünk már az első benyomások rosszak voltak. Általában, ha fürdőbe megyünk, akkor a reggeli órákba tesszük. Itt bizony kár volt, mert csak 10:00 - kor nyit. Persze én vagyok a hülye, mert tájékozódhattam volna előre a nyitvatartásról, az árakról, de nem tettem. Igen, az árak (8.
Gyenge 2020. augusztus 20.a párjával járt itt
Nem eresztem hosszú lére, számunkra elfogadhatatlan ár/érték arányt képvisel. Lift nincs, autóval nem lehet a bejárathoz állni, a csomagokat messziről kell be és felcipelni az emeletekre. A szobában, a szekrényekben borzalmas dohos szag terjeng, az összes ruhánk, cipőnk, dolgaink elviselhetetlen szagot árasztanak.
Kiváló 2019. szeptember 1.barátokkal járt itt
Igazság szerint a szállodába véletlenül foglaltunk helyet, de nem bántuk meg. Első benyomás, hogy gyermekbarát szálloda, ami viszont számunkra nem túl kedvező, mert mi pihenni, kikapcsolódni szeretünk egy wellness szállóban és nem a gyermekzsivajt, hisztit hallgatni, a pancsolásukat elviselni.