1959totya: Gondtalan felfrissülés Harkányban - Dráva Hotel Thermal Resort Harkány

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány értékelése
1. helyezett a 86 harkányi szállás közül

Gondtalan felfrissülés Harkányban

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Nagyon meg voltunk elégédve a szálláshellyel, a tisztasággal , az ételek minőségével és a bőséges választékkal.
A személyzet kedves és segítőkész.
Jól éreztük magunkat, másoknak is szívesen ajánljuk.

Személyzet:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni 1959totya felhasználót?    Igen

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
7815 Harkány
Bartók Béla u. 1.

2020. október 12.
A látvány ami fogadott,valóban az volt,amit hirdettek.A recepciós hölgy érkezéskor készséges,a pincérek lesték minden kívánságunkat,ezt a szállodát jó elhelyezkedés, a makulátlan tisztaság jellemez.Az ételek választéka és ízvilága felejthetetlen.Ha tehetjük,még jövünk!

2020. augusztus 20.
A képek alapján kissé féltem a fürdő-részleg ,,élvezhetősége" miatt, de alaptalannak bizonyult a félelmem. Az élményelemek, a víz hőfoka, teltház ellenére a használhatósága,-remeknek bizonyult. Az ország minden területén jártunk már ugyanilyen besorolású szállodában, de ilyen ízletes, minden...

2020. augusztus 15.
Nagyon elégedettek voltunk a szállással. A szoba hőmérséklete kellemes volt, éjszaka csend volt ,nagyon jól tudtunk aludni.Az étkezést nagyon jól megoldották, hogy két csoportra osztották a vendégeket , így kényelmesen elfértünk az étteremben.Az étel választék bőséges és az ételek nagyon...

Dráva Hotel Thermal Resort, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vendégváróval, karácsonyi esttel, egy alkalommal büféebéddel, stand up fellépéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-24 - 2020-12-27
 - Pihenő napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2020-12-20
 - Egyedi ajánlatkérés