Kulčárová: körút Villány környékén - Komfort Hotel Platán Harkány

Komfort Hotel Platán Harkány értékelése
2. helyezett a 84 harkányi szállás közül

körút Villány környékén

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
2019.augustusában jártunk itt. Ami a hotelt -épületet illeti,kinézésre karban tartott,felújított,az udvarban parkolási lehetőséggel, amit nagyon jól értékelek, mert a város minden részében parkolási díjat kérnek.Ez meglepett, de nem a hotel tehet róla, hanem az önkormányzat.Nagyra értékelem a fiatal recepciós hölgyek segítségét a hotel parkolási kártya ajánlatával,ha esetleg a városban szerettünk volna tölteni 1 órát, vagy bevásárlás alkalmából, vagy ebéd fogyasztással...A hotel csendes utcában található,a gyógyfürdőtől kb.5 percnyire.
A szobákban nem volt légkondi felszerelve,mivel mostanában nyáron nagyon melegek vannak, az kibírhatatlan volt. Biztosítottak minden szobába aki igényelt ventilátort, csakhogy az is kevés volt.
A szoba berendezése nagyon régi volt, a bútorzat - szekrények lecserélésre kiálltanak.Igaz hogy tágasak voltak, és volt bőven hely hova rakodni. Hiányoltam a szúnyog hálót a balkon ajtón. A szoba elég tágas volt, a fürdőszoba is.
Tisztaság volt mindenütt.Egy dolgot azért megemlítenék, hogy hangyák voltak a szobában, amire távozásunkra lettem figyelmes, mikor pakoltam a ruháinkat a bőröndbe,mert ugyanis még tovább utaztunk más szálláshelyre is.
Ami a személyzetet illeti, nagyon de nagyon kedvesek voltak, segítőkészek minden részen. Erre nem volt kifogásom. Tökéletesen végezték a munkályukat.
Ami az ételeket illeti, nagyon finomak,ízletesek voltak. A reggeli svédasztalos büfé volt, azért választani is lehetett.Mindig pótolták az ételeket,ha fogyóban volt valami. Tehát éhesen nem távoztunk. A vacsora választásos 3 fogásos menü volt /saláta bárral/, amivel szintén jól lehetett lakni,elégséges volt.
WIFI is jól működött.
Amúgy jól éreztük magunkat, a környéket is megnéztük, volt időnk bőven. Ami a várost illeti, aki pihenésre vágyódik, annak ideális. Sok látnivaló ott nincs , de aki autóval érkezik, érdemes a környéket megnézni, mint Siklóst, Villányt, Drávaszabolcsi hajókázást - ahova telefonon lehet csak bejelentkezni, ha feljut a hajóra, mert a szervezés nincs jól megoldva, picit káosz van.
Ez sem a hotelra tartozik,csak megemlítettem a lehetőségeket.
Egybe véve, jó hogy jártam Harkányban, megismerhettem ezt a környéket is, van elképzelésem a városról és a környékéről is.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni Kulčárová felhasználót?    Igen

Komfort Hotel Platán Harkány
7815 Harkány
Bartók Béla u. 15.

2019. október 28.
Elég volt e-mail-ban jelentkezni és minden fizetési formát elfogadtak távozáskor. Kellemes környezetben, figyelmes, segítőkész személyzet állt rendelkezésünkre. A szobát minden nap takarították, minden igényt kielégített úgy a szállás, úgy mint az ott dolgozók kedvessége.

2019. július 29.
Harkány központi helyén, strandhoz nagyon közel, de csendes környezetben pihentünk, erkélyen szárítva a vizes fürdőruhát. Szép, tiszta, új fürdőszobában mostuk le magunkról az út porát. Ajándékként a siklósi strandon töltöttünk egy napot, élvezve a mediterrán vidék szépségeit. A reggeli finom,...

2019. július 15.
A szálloda kényelmes volt és tiszta. A reggeli finom volt, picit lehetett volna nagyobb választék. Mindenkinek ajánlom! mi nagyon jól éreztük magunkat!

Komfort Hotel Platán, Harkány kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-19 - 2020-11-13
 - Ismerkedés Harkányfürdővel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-11-20